Ponedjeljak 14.01.2013.
19:30 Komedija: Gubec-beg
19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke
20:00 Galerija Greta, Ilica 92: Mara Bratoš: Prijatelji, poznanici i prijevozna sredstva
20:00 KD Vatroslava Lisinskog (mala dvorana): Giovanni Mirabassi Trio
21:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino
Utorak 15. 01. 2013.
19:00 Muzej Mimara: Portret grada Zvijezde, izložba fotografija Gorana Vranića
19:30 Komedija: Gubec-beg
19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)
19:30 Gavella: Antigona
20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Ni med cvetjem ni pravice
20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi
21:00 Vip club: Art clubbing
21:00 Sax!: Novi zvuk: ČKD Praha, Pisstain, Flow Master
21:00 Močvara: Bijeli zeko with Mario Kovač & Kornel
21:30 AKC Medika - Klub Attack: The Rodeo Idiot Engine + Gods of Chaos
22:00 Pepermint: Pakleni šund - Većer Tarentinovske glazbe
Srijeda 16. 01. 2013.
19:00 HNK: Zagorka (drama)
19:30 Komedija: Gubec-beg
19:30 Gavella: Tartuffe
20:00 Vip club: Igor Geržina Sax Lounge Ensemble
20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Ni med cvetjem ni pravice
20:00 Kerempuh: Krletka
21:00 Sax!: Svirka: Rhythm & Blues Resistance
21:00 Vip club: Igor Geržina Sax Lounge Ensamble
22:00 Pepermint: Pepermint twist - drugi rođendan najboljeg retro plesanjaka u gradu
Četvrtak 17. 01. 2013.
19:00 Muzej za umjetnosti i obrt: Hrvatska fotografija okom Petera Knappa
19:30 Komedija: Opasne veze
19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)
19:30 Gavella: San Ivanjske noći
20:00 Vip club: 4. festival "Zagreb, grad poezije"
20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj
20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka
20:00 KSET: Luka Belani + Irena Žilić + Elephant & The Moon
22:00 Pepermint: Redaljka
Petak 18. 01. 2013.
19:30 Komedija: Opasne veze
19:30 Gavella: Prolazi sve
19:30 HNK: Na Tri kralja ili kako hoćete
20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj
20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze
20:00 AKC Medika - Klub Attack: Pistolero 7 godina u 5 soba: Hedflux, Broken Eye, Dharma, Egoless, Cybershot Crew...
21:00 Sax!: Živa legenda
21:00 KSET: Ex Yu slušaonica
21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Pink Studio
22:00 Green Gold: Playboy Party
22:00 Gjuro 2: Urbani petak with Filip Motovunski & DMT
22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black
22:00 Vip club: 2GostaPetrkomDosta: DJs Duix & Popov
22:00 Purgeraj: Mixtape District by MTVile
23:00 Močvara: Dirty Dancing by David Hasselhoff
23:00 Sirup: Rave'N'Roll with Forest People, Zoky, Teo Harouda & Teo Zver
23:00 Aquarius (A1): "KIKI & FRAJMAN - 21 godina poslije"
Subota 19. 01. 2013.
14:00 Pepermint: Subotom ujutro ideš u disko - DJ Mate Janković
19:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Prijenos opere: Maria Stuarda
19:30 Komedija: Jalta, Jalta
19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)
19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke
20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj
22:00 Vip club: 101 crew
22:00 Pepermint: Discobol
23:00 Shamballa: Freemasons
23:00 Aquarius (A2): funhouse: After Ski
Nedjelja 20. 01. 2013.
11:00 HNK: U predvorju Wagnerovog hrana
20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka