Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Nemirne noge
Nemirne noge

Ponedjeljak 18. 2. 2013.

19:30 Gavella: Leda

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

Utorak 19. 2. 2013.

16:00 SC - MM centar: Jazz lab radionica - Improvizacija i brass by Davor Križić

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

19:30 Gavella: San Ivanjske noći

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Igudesman & Joo

20:00 Vip club: Art Clubbing: Stardust, October Light, DJ Kosa

21:00 Tvornica kulture: Sean Price

Srijeda 20. 2. 2013.

19:30 Gavella: Život je san

19:30 Komedija: Dobri vojak Švejk

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 Teatar Exit: Kako misliš mene nema?

21:00 KSET: Incubus vs. Deftones slušaonica

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 21. 2. 2013.

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

19:30 Gavella: Antigona

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Nemirne noge

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovok Dragi

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Ni med cvetjem ni pravice

20:00 KSET: Kraj programa + Rock sirena

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Benefit za 9. anarhistički sajam knjige

21:00 Močvara: Začarana Močvara: Marinada + Miki Solus + Ante Perković

22:00 Sax!: Flamor

21:00 AKC Medika – Grey Room: Elvis has not left the building with Andy Wanted King & Don Brasco

21:00 Vip Club: Ivan Mihaljević & Side Effects + DavidiaN

21:00 Vintage Industrial Bar: The Bambi Molesters

22:00 Gjuro 2: Banana zvuk

Petak 22. 2. 2013.

19:00 HNK: U znaku vage (drama) – praizvedba

19:30 Gavella: Prolazi sve

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Nemirne noge

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

21:00 Vintage Industrial Bar: Shoot Me Wendy + Go No Go

21:00 KSET: Zimski rock

21:30 SC - Teatar &TD - polukružna (Crna): Cripple and Casino + Divided Minds + Benchwarmers

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 Vip Club: 2GostaPetkomDosta by DJs Duix & Popov

22:00 Žedno uho klub: Pričaj na bubnjeve: Sunny Sun & K'Pow & Murrat

22:00 Sirup: Caduceus Records label night with Petar Dundov, Sergej Snooze & Lad

23:00 AKC Medika - Chakka's Room: Dubina with Maya, Noisea & Sapleo

23:00 AKC Medika - Grey Room: Home Made Electrosplash with Sergej Snooze, Arszenik & FM

Subota 23. 2. 2013.

18:00 HNK: Maškarate ispod kuplja (drama)

19:30 KD Vatroslava Lisinskog: Ivo Pogorelić

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Teatar Exit: Nemirne noge

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Wintersplash #6: Dub Terror, Unknown Identity, Chew the Fat! Croatia (Yesh & DMT), DUBstepKLUB (Jan Becele & Lo Peaks)

21:00 Vintage Industrial Bar: Tribute to Rolling Stones: Telefon Blues Band feat. S. Jug, E. Baučić, B. Požgajec & J. Leikauff

21:30 Žedno uho klub: Metz

22:00 Močvara: Maškare u Močvari by Mario Kovač

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 KSET: Phat KSET

22:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

22:00 Sirup: Capsula with The Fogsellers, Homeboy, Iggy Dope & Antonio Severdija

23:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Chew The Fat! Croatia with DMT, Yesh & MC Tone Tuoro

23:00 Vip club: Nuns with Guns

23:00 Žedno uho klub: Ko-Decks with Jan Kincl & Alen S.

23:00 AKC Medika - Chakka's Room: Kingston Sound pres. Peter Po$h, Big Oz, Shugaman Selecta, Cool Name, Hot It Up

23:00 AKC Medika - Grey Room: Seasplash Crew Mash Up with 207, Sheco & MMMeniga

Nedjelja 24. 2. 2013.

11:00 Močvara: 13. Močvarin sajam ploča i stripova

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

21:00 AKC Medika - Klub Attack: Extreme Noise Terror + Stigma

 

 

 


Slični članci: