Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Ponedjeljak 14.01.2013.

19:30 Komedija: Gubec-beg

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Galerija Greta, Ilica 92: Mara Bratoš: Prijatelji, poznanici i prijevozna sredstva

20:00 KD Vatroslava Lisinskog (mala dvorana): Giovanni Mirabassi Trio

21:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

Utorak 15. 01. 2013.

19:00 Muzej Mimara: Portret grada Zvijezde, izložba fotografija Gorana Vranića

19:30 Komedija: Gubec-beg

19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)

19:30 Gavella: Antigona

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Ni med cvetjem ni pravice

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi

21:00 Vip club: Art clubbing

21:00 Sax!: Novi zvuk: ČKD Praha, Pisstain, Flow Master

21:00 Močvara: Bijeli zeko with Mario Kovač & Kornel

21:30 AKC Medika - Klub Attack: The Rodeo Idiot Engine + Gods of Chaos

22:00 Pepermint: Pakleni šund - Većer Tarentinovske glazbe

Srijeda 16. 01. 2013.

19:00 HNK: Zagorka (drama)

19:30 Komedija: Gubec-beg

19:30 Gavella: Tartuffe

20:00 Vip club: Igor Geržina Sax Lounge Ensemble 

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Ni med cvetjem ni pravice

20:00 Kerempuh: Krletka

21:00 Sax!: Svirka: Rhythm & Blues Resistance

21:00 Vip club: Igor Geržina Sax Lounge Ensamble

22:00 Pepermint: Pepermint twist - drugi rođendan najboljeg retro plesanjaka u gradu

Četvrtak 17. 01. 2013.

19:00 Muzej za umjetnosti i obrt: Hrvatska fotografija okom Petera Knappa

19:30 Komedija: Opasne veze

19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)

19:30 Gavella: San Ivanjske noći

20:00 Vip club: 4. festival "Zagreb, grad poezije" 

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 KSET: Luka Belani + Irena Žilić + Elephant & The Moon

22:00 Pepermint: Redaljka

Petak 18. 01. 2013.

19:30 Komedija: Opasne veze

19:30 Gavella: Prolazi sve

19:30 HNK: Na Tri kralja ili kako hoćete

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Pistolero 7 godina u 5 soba: Hedflux, Broken Eye, Dharma, Egoless, Cybershot Crew...

21:00 Sax!: Živa legenda

21:00 KSET: Ex Yu slušaonica

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Pink Studio

22:00 Green Gold: Playboy Party

22:00 Gjuro 2: Urbani petak with Filip Motovunski & DMT

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 Vip club: 2GostaPetrkomDosta: DJs Duix & Popov

22:00 Purgeraj: Mixtape District by MTVile

23:00 Močvara: Dirty Dancing by David Hasselhoff

23:00 Sirup: Rave'N'Roll with Forest People, Zoky, Teo Harouda & Teo Zver

23:00 Aquarius (A1): "KIKI & FRAJMAN - 21 godina poslije

Subota 19. 01. 2013.

14:00 Pepermint: Subotom ujutro ideš u disko - DJ Mate Janković

19:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Prijenos opere: Maria Stuarda

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

19:30 HNK: Večer njemačkih autora (balet)

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

22:00 Vip club: 101 crew

22:00 Pepermint: Discobol

23:00 Shamballa: Freemasons

23:00 Aquarius (A2): funhouse: After Ski

Nedjelja 20. 01. 2013.

11:00 HNK: U predvorju Wagnerovog hrana

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka


Slični članci: