Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Fine mrtve djevojke
Fine mrtve djevojke

Ponedjeljak 07. 01. 2013. 

20:00 KD Vatroslava Lisinskog (mala dvorana): Marta Šomođi Homan (flauta) & Kristina Kebet (klavir)

Utorak 08. 01. 2013.

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi

21:00 Vip club: Art clubbing: Navarro, Che-che jewelry, DJ Battle, Ana Šesto, DJ Kosa, Muher

22:00 Pepermint: Da, da, da: DJ Stanko Bondža

Srijeda 09. 01. 2013.

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Močvara: Kunstgebit by DJ Razorblade Jr.

21:00 Vip club: Stripuz Jazz Trio

22:00 Pepermint: Pepermint Twist - Tribute to Elvis

Četvrtak 10. 01. 2013.

19:30 Komedija: Čisto ludilo

19:30 Gavella: Pretpremijera Fine mrtve djevojke

20:00 Kerempuh: Spektakluk

21:00 Vip club: Good vibrations: Wicked Garden & Malady Lane

21:00 Močvara: Florence Foster Fan Club + Le Chocolat Noir + Kon:Med

21:30 AKC Medika - Klub Attack: Maras + Aeon Arcanum

22:00 Pepermint: Studio 45

Petak 11. 01. 2013.

19:30 Komedija: Cabaret

19:30 Gavella: Premijera Fine mrtve djevojke

20:00 Kerempuh: Krletka

20:00 Teatar Exit: Nemirne noge

20:00 KSET: S.A.R.S.

21:00 Sax!: Živa legenda

21:30 AKC Medika - Klub Attack: Devil's Whorehouse + Goatmare & The Hellspades + Kurve + Saučešće

22:00 Vip club: 2GostaPetkomDosta: DJs Duix& Popov

22:00 Pepermint: Fresh Funk

22:00 Močvara: Funk te je*o by TriForce Crew

22:00 Gjuro 2: Urbani petak with Fabian Jakopetz, Dub Way, Damir Pushkar, Mali & Ganc

23:00 Sirup: Blacksoul pres. Bears & Honey with Apple Juice, Pintha InDaHouse, Kal El

23:00 Aquarius (A1): Bitch Black

Subota 12. 01. 2013.

12:00 SC klub: I'MM_Media lab: Radionica mikro elektronike Hrvoja Spudića

14:00 Pepermint: Subotom ujutro ideš u disko: DJ Martin Milinković

19:30 Gavella: Premijera Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Cabaret

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Teatar Exit: Nemine noge

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Sax!: Kill In Manjaro + The Babysitters

22:00 Vip club: 101 Crew

22:00 Gjuro 2: Techno clubbing: Viper XXL, Zoky, Blurix

22:00 Pepermint: Discobol

22:00 Močvara: Rock Massacre Tribute Festival: Superbake, Ballbreakers, Kula, Paranoid

21:30 AKC Medika - Klub Attack: Krankšvester

23:00 Sirup: Andrew Weatherall + Sergej Snooze

23:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Chew The Fat! Croatia with DMT, Yesh & MC Tone Tuoro

23:00 Aquarius: Funhouse: I'M Fashion Night Out 

Nedjelja 13. 01. 2013.

20:00 Kerempuh: Prevaranti


Slični članci: