Poznate osobe pokazale su svoja prava lica bez trunka šminke

Instagram / heidiklum

Modeli, glumice i pjevačice izgledaju poprilično drugačije od onoga kakvih ih znamo kada jedom skinu šminku i pokažu svoje pravo lice.

I dok neke od njih ipak malo varaju, druge pak hrabro i samouvjereno pokazuju svoja lica bez trunke šminke.
Ljepota već dugo godina nameće nerealna očekivanja od djevojaka i žena. Savršeno retuširana lica i sati provedeni na stolicama profesionalnih šminkera postali su normala showbusiness industrije. Svakodnevno smo bombardirani slikama prekrasnih žena u svojim najboljim izdanjima.

No, uvijek se pitamo... izgledaju li uistinu tako dobro i kada su kod kuće, bez šminke i bez skupe odjeće? Donosimo vam fotografije i dajemo priliku da zaključite sami. 

Catherin Zeta Jones @catherinezetajones / Adriana Lima @adrianalima / Shakira @shakira

I dok kod nekih poznatih osoba ne vidimo veliku razliku, druge pak bez šminke izgledaju gotovo neprepoznatljivo.

Drew Barrymore @drewbarrymore / Tyra Banks @tyrabanks

Možda je došlo vrijeme da izgubimo i riješimo se svih kompleksa koje imamo, i krenemo u grad ponosno i bez šminke.

Kylie Jenner @kyliejenner / @Gwyneth Paltrow @gwynethpaltrow / Lady Gaga @ladygaga

Slični članci: