Impressum


Wall.hr
Wall.hr

Kontakt:  

Wall.hr

Martićeva 67 ( 2.kat)

10 000, Zagreb

01/4650550

Desk:

desk@wall.hr

Glavna urednica:

Sarah Josipović, sarah@wall.hr

Urednici rubrika:

Anamaria Butković (Fashion/Beauty), anamaria@wall.hr

Tea Filipović (Lifestyle/Design/Culture)tea@wall.hr

Suzy Josipović Redžepagić (Wine&Dine), suzy@wall.hr

Redakcija:

Anamaria Butković

Tea Filipović

Damir Gerovac

Vanjski suradnici:

Vanja Mamić, kolumna U galopu

Miro Par, kolumna Dopisnik iz centra

Valerija Đurđević, kolumna Selfie u crvenom

Nada Kaurin, kolumna Brunch & trach

Alis Pečarić Marić, kolumna Čitaj knjigu

Doc.dr.sc. Aleksandar Milenović

Orlando Lopac, kolumna Respect your body

Dean Sinovčić 

Sandra Marković

Srđan Vrančić Vrana

Suzy Josipović Redžepagić, kolumna Mama zna

Ivana Širić, kolumna Wanderlust

Gabrijela Nujić, kolumna Wanderlust

Agata Mršić, kolumna Avantura zvana New York

Fotografi:

Jan Serdar

Josip Belamarić

Martina Pašić

Grafički dizajner:

Goran Grubišić

Oglašavanje, marketing i posebna događanja:

Maja Šiprak, maja@wall.hr

Sarah Josipović, sarah@wall.hr

marketing@wall.hr

IT podrška:

Denis Ristić

web@denisristic.com  

S2 d.o.o.

Martićeva 67, 10 000 Zagreb

OIB: 35643323809