Impressum


Wall.hr
Wall.hr

Kontakt:  

Wall.hr

Martićeva 67 ( 2.kat)

10 000, Zagreb

01/4650550

Desk:

desk@wall.hr

Glavna urednica:

Sarah Josipović sarah@wall.hr

Urednici rubrika:

Suzy Josipović Redžepagić (Wine&Dine), suzy@wall.hr

Novinari:

Antonia Barišić antonia@wall.hr

Viktorija Kadežabek viki@wall.hr 

Hannan Redžepagić hannan@wall.hr

Vanjski suradnici:

Vanja Mamić, "U galopu"

Dopisnik iz centra

Valerija Đurđević, "Selfie u crvenom"

Alis Pečarić Marić, kolumna "Čitaj knjigu"

Doc.dr.sc. Aleksandar Milenović

Orlando Lopac, kolumna "Respect your body"

Dean Sinovčić 

Sandra Marković

Suzy Josipović Redžepagić, "Mama zna"

Agata Mršić, "Avantura zvana New York"

Fotografi:

Jan Serdar

Josip Belamarić

Martina Pašić

Grafički dizajner:

Goran Grubišić

Oglašavanje, marketing i posebna događanja:

Josipa Validžić, josipa@wall.hr

marketing@wall.hr

IT podrška:

Denis Ristić

web@denisristic.com  

S2 d.o.o.

Martićeva 67, 10 000 Zagreb

OIB: 35643323809