Tjedni vodič po zagrebačkim događanjima

 

Nikako nemojte dopustiti da vas prestraši ovotjedna najava ponovnog zahlađenja i novih vremenskih nepogoda poput kiše i sivila, već si pomoću našeg tjednog vodiča isplanirajte tjedan tako da vam je svaki dan ispunjen zanimljivim događajem kojih ovaj tjedan ima pregršt. Stoga, olovku i planer u ruke i birajte! Sigurno nećete pogriješiti.

Ako planirate tulumariti mnogi zagrebačkim klubovi ne odmaraju ni nakon ludog Halloweena, no ako se planirate kulturno uzdizdati ne propustite Interliber i brojne kazališne predstave te izložbe.

GLAZBENA DOGAĐANJA I TULUMI

SRIJEDA 2.11.2016.

L'orchestre d'hommes-orchestres performs Tom Waits
02.11.2016., 20:00h @ Močvara

Koncert u okviru Međunarodnog znanstvenog skupa o 450. obljetnici bitke kod Sigeta
02.11.2016., 20:00h @ Muzička akademija

Dream On Dreamer + Pale Origins + ThroaTTwister + DJ Kneža
02.11.2016., 20:30h @ Vintage Industrial Bar

ČETVRTAK 3.11.2016.

Tjedan Izraela 2016.

03.11.2016. @ Hrvatski glazbeni zavod

Festival glazbe Zagreb 2016.
03.11.2016 - 05.11.2016.

Fil(m)harmonija
03.11.2016., 18:00h @ Kino Europa

Majstorski ciklus Simfonijskog orkestra HRT-a
03.11.2016., 19:30h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Tjedan Izraela 2016.: Mjuzikl Las Coplas de Josef HaCadik
03.11.2016., 20:00h @ Hrvatski glazbeni zavod

Ciklus Glazbene staze
03.11.2016., 20:00h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Toni Pejić - Rock, Pop i Gitara!
03.11.2016., 21:00h @ Buzz Bar

PETAK 4.11.2016.

IAMX
04.11.2016. @ Močvara

23. Festival orgulje Heferer
04.11.2016., 19:00h @ Crkva sv. Marije

Zagrebački kvartet
04.11.2016., 19:30h @ Kulturni centar (KUC) Travno

Pismo moja hrli tamo
04.11.2016., 19:30h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Sve je lako kad si mlad
04.11.2016., 20:00h @ Hrvatsko narodno kazalište

Jura Stublić & Film
04.11.2016., 20:00h @ Boogaloo Club

Humanitarni koncert Korak u život
04.11.2016., 20:00h @ Hrvatsko narodno kazalište

NERVO
02.11.2016., 23:00H @ Opera Club

SUBOTA 5.11.2016.

Oddvod greets Braincell
05.11.2016.

Cojones
05.11.2016. @ Tvornica kulture

Sigala
05.11.2016. @ The Best Venue Hall

Stefano Noferini + Marko Nastić
05.11.2016. @ Boogaloo Club

Sergej Ćetković
05.11.2016., 20:00h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Musaic (Muse Tribute Band)
05.11.2016., 20:00h @ Hard Place

Tuđa Žena od Aljakse do Zagreba!
05.11.2016., 22:00h @ Buzz Bar

Just Dubwise #9 with UBIK Sound System, Sapleo, Homegrown Sound
05.11.2016., 23:00h @ AKC Medika - Attack

NEDJELJA 6.11.2016.

Lička pučka misa
06.11.2016., 11:00h @ Crkva sv. Marije

MIMO predstavlja: The Hunting Dogs & Bilk
06.11.2016., 20:00h @ Muzej suvremene umjetnosti

Viva Vox
06.11.2016., 20:00h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

PONEDJELJAK 7.11.2016.

7Grč
07.11.2016. @ Močvara

UTORAK 8.11.2016.

White Lies
08.11.2016. @ Tvornica kulture

Suma
08.11.2016. @ Močvara

Sevdah u Lisinskom
08.11.2016., 20:00h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Gudački kvartet Porin
08.11.2016., 20:00h @ Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

KAZALIŠNE PREDSTAVE

PETAK 2.11.2016.

O. Frljić: Mrzim istinu!

02.11.2016., 11:00h @ Teatar &TD

ZKM/SKROZ/HDS ZAMP: Priroda i društvo
02.11.2016., 12:00h @ Zagrebačko kazalište mladih

J. B. P. Moliere: Tartuffe
02.11.2016., 19:30h @ Hrvatsko narodno kazalište

E. Kalman: Kneginja Čardaša
02.11.2016., 19:30h @ Gradsko kazalište Komedija

R. Bean: Jedan sluga, dva gospodara
02.11.2016., 20:00h @ Satiričko kazalište Kerempuh

ČETVRTAK 3.11.2016.

I. Loher: Kitostoperi / Projekt Zmajevo gnijezdo
03.11.2016., 10:00h @ Kazalište Mala scena

Program u povodu Dana hrvatskog baleta, ulaz slobodan
03.11.2016., 17:00h @ Hrvatsko narodno kazalište

H. C. Andersen, M. Matišić: Carevo novo ruho
03.11.2016., 18:00h @ Zagrebačko kazalište lutaka

Y. Reza: Bella Figura / drama
03.11.2016., 20:00h @ Hrvatsko narodno kazalište

N. Gojić / S. Božić: Sluškinje
03.11.2016., 20:00h @ Teatar &TD

N. Škrabe: Francekova teta
03.11.2016., 20:00h @ Histrionski dom

PETAK 4.11.2016.

N. Horvat: D(n)o dna / Projekt Zmajevo gnijezdo
04.11.2016., 10:00h @ Kazalište Mala scena

S. Š. Stipaničić: Debela
04.11.2016., 13:00h @ Kazalište Mala scena

Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici: Miš u prašumi / lutkarska predstava
04.11.2016., 18:30h

C. Goldoni, D. Lončar: Mala kavana
04.11.2016., 19:30h @ Gradsko kazalište Komedija

Moj slučaj
04.11.2016., 19:30h @ Gradsko dramsko kazalište Gavella

5žena.com
04.11.2016., 20:00h @ Scena Vidra

E. Toller: Hinkemann
04.11.2016., 20:00h @ Zagrebačko kazalište mladih

K. Melone: Ms Fox Invited Ms Cat for Tea
04.11.2016., 20:00h @ Teatar &TD

Taksimetar
04.11.2016., 20:00h @ Teatar Exit

M. Međimorec: Nebo nad Zagrebom
04.11.2016., 20:00h @ Histrionski dom

SUBOTA 5.11.2016.

I. Šimić: Priča o svjetlu
05.11.2016., 10:00h @ Kazalište Mala scena

Braća Grimm: Crvenkapica
05.11.2016., 11:00h @ Zagrebačko kazalište lutaka

Pipi Duga Čarapa
05.11.2016., 17:00h @ Gradsko kazalište Trešnja

Nina Horvat: Mala vještica
05.11.2016., 17:00h @ Kazalište Mala scena

B. Jelčić: Na kraju tjedna / drama
05.11.2016., 18:00h @ Hrvatsko narodno kazalište

Ljubav topi led
05.11.2016., 18:00h @ Dječji Grad

I. Sajko based prema G. Flaubertu: Gospođa Bovary
05.11.2016., 19:30h @ Gradsko dramsko kazalište Gavella

P. Dewandre prema bestselleru J. Graya: Muškarci su s Marsa, žene su s Venere
05.11.2016., 20:00h @ Scena Vidra

R. Bitorajac / T. Filipović / Z. Lazić: Spektakluk
05.11.2016., 20:00h @ Satiričko kazalište Kerempuh

V. Parun / V. Tominac Matačić: Ja koja imam nevinije ruke
05.11.2016., 20:00h @ Teatar &TD

NEDJELJA 6.11.2016.

K. Zec, S. Božić: Ezop: Basne
06.11.2016., 11:00h @ Gradsko kazalište Žar ptica

Ana Đokić: Ogledalce, ogledalce / Projekt Zmajevo gnijezdo
06.11.2016., 11:00h @ Kazalište Mala scena

I. Mati / L. Vuketić: Zagrebačka bajka / Projekt Zmajevo gnijezdo
06.11.2016., 17:00h @ Kazalište Mala scena

I. L. Lemo / A. Tonković Dolenčić: Harem
06.11.2016., 20:00h @ Scena Vidra

A. Kristof, L. Šarić: Velika bilježnica
06.11.2016., 20:00h @ Zagrebačko kazalište mladih

PONEDJELJAK 7.11.2016.

M. Matišić: Bljesak zlatnog zuba
07.11.2016., 19:30h @ Gradsko kazalište Komedija

Ivan pl. Zajc: Nikola Šubić Zrinjski / opera
07.11.2016., 19:30h @ Hrvatsko narodno kazalište

J. B. P. Molière: Umišljeni bolesnik
07.11.2016., 19:30h @ Gradsko dramsko kazalište Gavella

I. Andrić: Prokleta avlija
07.11.2016., 20:00h @ Scena Vidra

UTORAK 8.11.2016.

E. Kästner: Emil i detektivi
08.11.2016., 12:00h @ Zagrebačko kazalište mladih

Ch. Perrault, Ž. Udovičić: Pepeljuga
08.11.2016., 18:00h @ Zagrebačko kazalište lutaka

A. Kovačić / D. Harjaček: U registraturi
08.11.2016., 19:30h @ Gradsko dramsko kazalište Gavella

J. Kosor: Žena / drama
08.11.2016., 19:30h @ Hrvatsko narodno kazalište

I. Brešan: Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja
08.11.2016., 20:00h @ Satiričko kazalište Kerempuh


Slični članci: