Tjedni raspored događanja - kuda, kamo, gdje?

Harem, Vidra, Ivan Leo Lemo
Harem, Vidra, Ivan Leo Lemo

Iskoristite još malo ove lijepe tople dane i šećite, trčite, izađite u prirodu... Ali ne zaboravite i na svoju dozu kulturnog uzdizanja...

Što se sve događa ovaj tjedan, a što bismo vam rado preporučili, osim naravno filmova u Cinestaru poput: Vuka s Wall Streeta, Jack Ryan: Poziv iz sjene, Batler, Američke varalice i Obračun legendi je slijedeće:

17.1.2014. petak

19:30 HNK, Ljubavni napitak, opera

19:30 Gavela, Tri sestre, premijera

19:45 Teatar ITD, Planet 8

20:00 SK Kerempuh, Kod Martinovih

20:00 Scena Vidra, Harem

20:00 ZKM, Magnus

20:00 Histrionski dom, Partija remija, praizvedba

20:00 KD Vatroslav Lisinski, Jazz.hr

22:00 Pepermint, Heineken Fresh Funk - DJ Don Tom

21:00 Tvornica Kulture, Koncert KRUG EKV i gosti

21:00 Sax, Ljetno kino

22:00 Gjuro2, GUM with Damir Ludvig

22:00 Khala, Musicus Maximus by DJ Gadjo&Ivan

23:00 Aquarius, Hard2Core

00:00 Komedija, Monty Pyton's Spamalot

18.1. 2014. subota

19:30 KD Vatroslav Lisinski, Lisinski subotom

19:30 Gavela, Tri sestre

20:00 Hypo centar, 61. Zagrebački festival, Adastra, Antonija Šola & Žera iz Crvene Jabuke, Belfast Food, Colonia, Dalmatino, ENI, Goran Karan & Ana Rucner, Hari Rončević, Kristijan Rahimovski, Leteći Odred, Mario Huljev, Massimo, Neno Belan, Nola, Pavel, Opća Opasnost i Vanna

20:00 Kerempuh, Buba u uhu

20:00 Vidra, Harem

20:00 ZKM, Žuta crta

20:00 Teatar ITD, Planet 8

20:00 Histrionski dom, Partija remija

22:00 Sax, Cry Babies

22:00 Shamballa club, Absolute Clubbing with DJs Fabian Jakopetz, Daniel Turk & Robi

22:00 Groove club, Bears & Honey with Mat.Joe, Blacksoul, Kal-El & Pinta

22:00 Bulldog, Positivo

23:00 Noćna cabaret scena Kerempuha, Postiplomsko obrazovanje

23:00 Aquarius, Funhouse #007 with Matroda & Martyn Negro

23:00 Pepermint, Discobol

19.1.2014. nedjelja

20:00 Kerempuh, R. Bitorajac / T. Filipović / Z. Lazić: Spektakluk

20:00 KD Vatroslav Lisinski, mala dvorana, Planet Art / R. Queneau: Stilske vježbe

20:00 Hrvatski glazbeni zavod, Hrvatski barokni ansambl | Virtuosi Italiani

20:00 ZKM, Žuta crta

20:30 KD Vatroslav Lisinski, Za Ondekoza Demon Drummers

20.1. 2014. ponedjeljak

19:30 Gavela, Tri sestre

19:30 Komedija, Čisto ludilo

20:00 KD Vatroslav Lisinski, KD Lisinski i Hrvatsko društvo glazbenih umjetnika

20:00 Teatar ITD, Dezerter

21:00 Vip club, Jazz & Wine: The WindUp Trio

21.1. 2014. utorak

19:30 HNK, A. Adam: Giselle (premijera) / balet

19:30 Gavela, F. M. Dostojevski / Z. Sviben: Zločin i kazna

19:30 Komedija, P. Pörtner: Čisto ludilo

20:00 ZKM, A. P. Čehov / B. Jelčić: Galeb

20:00 Teatar ITD, S. Božić: Dezerter

20:00 Histrionski dom, N. Škrabe: Muke po Iveku iliti Tr…Tr…Trnje – Tr…Tr…Trešnjevka

20:00 VIP club, Wanted Men (Johnny Cash Tribute Band)

22.1.2014. srijeda

19:30 HNK, G. Donizetti: Ljubavni napitak / opera

19:30 Gavela, F. M. Dostojevski / Z. Sviben: Zločin i kazna

19:30 Komedija, P. Pörtner: Čisto ludilo

20:00 Kerempuh, G. Feydeau: Buba u uhu

20:00 ZKM, Dvorana Istra, A. P. Čehov / B. Jelčić: Galeb

20:00 Teatar ITD, A. P. Čehov / R. Žulj: Irinina duša je kao skupocjeni klavir

20:00 Histrionski dom, N. Škrabe: Muke po Iveku iliti Tr…Tr…Trnje – Tr…Tr…Trešnjevka

21:00 Sax, Gramofon Band

22:00 Pepermint, Pepermint Twist with Tomo & Marek

Slični članci: