Tjedni pregled kulturnih događanja u Zagrebu

Antigona
Antigona

 

Ponedjeljak 8. 4. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Iglica

19:00 Kazalište Žar ptica: Mrvice iz dnevnog boravka

19:30 Gavella: Candide

19:30 HNK: Posljednji ljetni cvijet (opera)

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

21:00 Aquarius klub – A2: The Soft Moon

21:30 AKC Medika – Grey Room: Downfall of Gaia + Umor + Hesperian Death Horse

Utorak 9. 4. 2013.

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

21:00 Močvara: Greg Bennick

21:00 Sax!: Kreativni glazbeni kolektiv

Srijeda 10. 4. 2013.

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 HNK: Crne maske (opera)

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu vlaške i Koturaške

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

21:00 Sax!: Novi hrvatski jazz: JazzIVA & gosti

21:00 Vip club: Amira Medunjanin

22:00 Vintage Industrial Bar: Nina Romić + Mika Male

Četvrtak 11. 4. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Život je san

19:30 HNK: Seviljski brijač (opera)

19:30 Gavella: Antigona

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu vlaške i Koturaške

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi

20:00 Plato Gradec: Gričevanje: Psihomodo pop

21:00 Vip club: Amira Medunjanin

Petak 12. 4. 2013.

11:00Gavella: Antigona

17:00 i 18:30 Kazalište Mala scena: Priča o kotaču

19:30 HNK: Šest antičkih epigrafa; U bijelome i crnome / Posvećenje proljeća  (balet)

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: NE igraj na Engleze

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: S3NGS

21:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: Intronaut, The Atlas Moth, Castle

21:00 Sax!: Svirka: Živa legenda + Moj Band

21:00 Vip club: Amira Medunjanin

23:00 Sirup: Burek pres. Juju & Jordash live with Mislav & Pytzek

Subota 13. 4. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Bajka i zmaju i ljubičastoj vili

11:00 Kazalište Žar ptica: Janko i čarobni grah

11:30 Kazalište Mala scena: Zlatna koka

17:00 Kazalište Trešnja: Cvrčak i mrav

17:00 Kazalište Mala scena: JaTiOnoMi

18:00 HNK: Lohengrin (opera)

18:15 Kazalište Mala scena: Tko je to izumio

19:30 Komedija: Diplomac

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 Pogon Jedinstvo: Perkele + Šank?! + .upset

20:30 Kino Europa: Rundek Cargo Trio

21:00 Kazalište Mala scena: Život je san

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Gabba Gabba Hey "Adios Amigos!"

21:00 Sax!: Sane

21:00 Gjuro 2: Techno Clubbing: The Prodigy Real Tribute Band, Mr. DJ Dario, Zoky, Blurix LT

21:00 Vip club: Amira Medunjanin

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

22:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: Dirty Dancing with DJ David Hasselhoff

Nedjelja 14. 4. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Trnoružica

11:30 Kazalište Mala scena: Živ živ  živ  

11:00 Kazalište Trešnja: Cvrčak i mrav

17:00 Kazalište Mala scena: Iglica

18:30 Kazalište Mala scena: Život je san  

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Plato Gradec: Gričevanje: Urban &4

21:00 Kazalište Mala scena: Picasso


Slični članci: