Tjedni pregled kulturnih događanja u Zagrebu

Antigona - Prokletstvo roda
Antigona - Prokletstvo roda

 

Srijeda 17. 4. 2013.

19:30 HNK: Šest antičkih epigrafa (balet)

20:00 Teatar Exit: PlamenaNOVO - premijera

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Centar za kulturu Trešnjevka: Mjuzikl: Antigona - prockletstvo roda

20:00 KSET: Queen slušaonica with Tamon-Ra & Lily Rooster

20:00 Arena Zagreb: Beyonce

20:30 Mojo bar: Swing Trio "Mišeki"

21:00 Sax!: Novi hrvatski jazz: Uglješa Novaković kvintet

21:00 Soba: Groove is in the air by Butch

21:00 Vip club: Grupa Gramofon

22:00 Vintage Industrial Bar: Take Me Out! by Ishmael

22:00 Pepermint club: Pepermint Twist with Tomo & Marek

22:00 SC - Teatar &TD: 22. DHF: D Elvis, DJ Mario Kovač

22:00 Mansion: RNB Confusion pres. Christine Zadnikar (Beyoncé Tribute)

Četvrtak 18. 4. 2013.

19:30 HNK: Šest antičkih epigrafa (balet)

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Sutra (ni)je novi dan

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Hercegovci za volanom

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Ohoho II - strip i street art festival

20:00 Masters: VIS Naturalna mistika + Jan Becele + Jemoč + Cool Ruler

20:00 KSET: Apey And The Pea + Killed A Fox

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Simfonijski orkestar HRT-a & Zbor HRT-a

20:00 Vip club: Good Vibrations: Viktor Fogg, Sara Renar

21:00 Sax!: Svirka: Drama

21:00 Močvara: 14. rođendan Močvare - Večer slovenskih kantautora: Tomaž Pengov, Leon Matek, Katarina Juvančič

19:30 Gavella: Candide ili optimizam

21:00 Tvornica Katran: Maja Savić & gosti

21:00 Tvornica Katran: Vokalni session Deborah Carter

21:00 SC - Teatar &TD: 22. DHF: Udaraljkaški ansambl Sudar i Matej Meštrović

21:00 Rock club Praćka: Slušaonica: Novi val & ostalo

21:00 Soba: Svirka: Prudje Blues Band

21:30 Kino Grič: Chuck Prophet & The Mission Express

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Bollywood Party #3

22:00 Vintage Industrial Bar: Jurica Pađen & Aerodrom

22:00 Pepermint klub: Zabavnik s Martinom i Kornelijem

22:00 Bulldog: Svirka: Cubismo

Petak 19. 4. 2013.

19:30 HNK: Ero s onoga svijeta (opera)

19:30Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 K.D. Vatroslava Lisinskog: Zagrebačka filharmonija i Lovro Pogorelić i maestro Zoltán Kocsis

20:00 Teatar Exit: PlemenaNOVO - premijera

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Ufuraj se i pukni

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Ohoho II - strip i street art festival

20:00 Vip club: Lela Kaplowitz & The Vanguards

20:00 Green Gold: Kemal Monteno

21:00 Sax!: Svirka: Živa legenda + Band Name

21:00 Soba: Svirka: Ivana Rushaidat & A Little Drop Of Poison

21:00 KSET: Gretta + Malady Lane

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Krankšvester

22:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: Intronaut, The Atlas Moth, Castle

22:00 Vintage Industrial Bar: Maršal

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 SC - Teatar &TD: 22. DHF: Tom & The Twisters, DJ duo Mare Milin & Vanja Granić

22:00 Gjuro 2: Urban Friday with E-Base & MC Inge Yang

22:00 Bulldog: Svirka: White Box

23:00 AKC Medika - Klub Attack: Pistolero Jam with Insula, Neenja Bam, Chakka, Kirg & Zmayo

23:00 Tvornica kulture: Chew The Fat! with DC Breaks, Yesh, DMT, MC Tone Tuoro

23:00 Vip club: Stargate by DJ Viktor Superfine

23:00 Aquarius klub - A1: DJ Format

23:00 GK Jabuka: Welcome To The Dark Side by Tomi Phantasma

23:00 Sirup: Čarape su opet u modi with Schwizarski u Zagrebu, Sven Šego & Sergej Snooze

Subota 20. 4. 2013.

12:00 Dancing Bear CD shop: Record Store Day: Mangroove, Filip Fantoni

13:00 Dancing Bear CD shop: Record Store Day: Hemendex

18:00 HNK: Jenufa (opera)

19:30 Komedija: Čisto ludilo

19:30Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Teatar Exit: Očevi i sinovi

20:00 Kerempuh: Krletka

20:00 AKC Medika - Klub Attack: Ohoho II - strip i street art festival

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Renata Pokupić (mezzosopran)

20:00 Green Gold: Sasha Lopez

21:00 Sax!: Rock večer: Cry Babies, Kabare Magare, Markiz

21:00 Soba: Svirka: Second Hand Band

21:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: TBF

21:00 Tvornica kulture: Ljetno kino big band & Vlada Divljan

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Deep Room with Igopil, Pinky, Toom Basic & Roy Nimai

22:00 Vintage Industrial Bar: Guitar Heroes Night: Telefon Blues Band

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 KSET: Prti Bee Gee + DJ Chill + Nodef

22:00 SC - Teatar &TD: 22. DHF: Concrete Worms, What's On Tv Mama, DJ Sleaz-O-Sonic

22:00 Gjuro 2: Techno Clubbing with Drawle, Gamut, Matija Marinić, Domagoj Radas & Beriom

22:00 Aquarius klub - A2: Funhouse - Zrće casting with Martyn Negro & BumbleB

22:00 Bulldog: Svirka: Red House trio

23:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

23:00 Sirup: Shift 5.0 with Robert Babicz, FM & Nox

23:00 Vip club: 101 Crew (Mario, Tomo i Hendija)

23:00 AKC Medika - Grey Room: Glitch Hop Shop with Audio Infuktion, phillipe & Robert Radamant

Nedjelja 21. 4. 2013.

11:00 HNK: Alla Zigana (opera)

11:00 Močvara: 14. rođendan Močvare - 14. Močvarin sajam ploča i stripova

18:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Koncert filmske glazbe: Udaraljkaški ansambl Sudar feat. Matej Meštović & Kvintet Simply Brass

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

21:00 AKC Medika - Grey Room: La Prospettiva + Ugly Fucks

21:00 Tvornica kulture: Less Than Jake

Ponedjeljak 22. 4. 2013.

11:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: Alek & Les Japonaises + Fred Des Terrils

19:30 HNK: Jenufa (opera)

19:30 Gavella: Život je san

20:00 Teatar Exit: Kauboji

22:00 Vintage Industrial Bar: Rock for Ritz: Dino Jelusić, Goatfish, Letterbomb, Newton and the Isaacs, Lemon 3, Alternation, Proleter

Utorak 23. 4. 2013.

19:30 HNK: Večer tri baleta (balet)

19:30Gavella: Candide ili optimizam

19:30 Komedija: Cigle Svete Elizabete

20:00 Teatar Exit: Ja, Tata!

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu vlaške i Koturaške

20:00 Centar za kulturu Trešnjevka: Mjuzikl: Antigona - prockletstvo roda

21:00 Sax!: Metal večer: Asylum, Descender, Penetracija

21:00 Močvara: 14. rođendan Močvare: H2O + Nations Afire + Declaration

21:00 KSET: Mayales


Slični članci: