Tjedni pregled: Kamo ovaj tjedan?

Tjedni pregled
Tjedni pregled

Donosimo vam aktualni tjedni pregled događanja u Zagrebu za ovaj tjedan! Kao i uvijek, sve detalje potražite u nastavku! 

Petak, 28.3.

18:30 / Kazališne predstave / Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici / I. Guljašević: ZOO novosti / Knjižnica Dubrava, Av. Dubrava 51a

19:30 / Kazališne predstave / G. Puccini: Tosca / opera / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Plavi ciklus: Koncert za život - U sjećanje na Anu Rukavinu i maestra Vjekoslava Šuteja / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Zagrebačka filharmonija; dirigent i klavir: Wayne Marshall; Mladen Janjanin, klavir; Program: J. S. Bach, C. Saint-Saëns, G. Gershwin

19:30 / Kazališne predstave / A, Tomić / J. Kovačić: My little corner of the world / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / P. Pörtner: Čisto ludilo / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Kazališne predstave / G. Feydeau: Buba u uhu / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / B. H. Thorsson: Ja, tata! / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / R. Marinković: Glorija / Teatar ITD

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Klapa Cambi / Dom sportova

20:00 / Kazališne predstave / 7. Gumbekovi dani / Histrionski dom / I. Kučuk - Sorguč / M. Trepanić: Ja, Mahaluša

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Dobrotvorni koncert Borna Šercar's Jazziana Croatica / Gliptoteka HAZU

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Bohren & der Club of Gore / Pogon Jedinstvo

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Ljetno kino / SAX - Klub hrvatskih glazbenika

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Trip To Zion - 9. rođendan / AKC Medika

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Pure Electro & Musica Obscura Party by DJane Redlilly (Sisak), DJ End (Velika Gorica), DJ Kalle (Zagreb) / Močvara

Subota, 29.3.

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Lisinski subotom / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Simfonijski orkestar i zbor Muzičke akademije Sveučilišta u Zagrebu; dirigent: Mladen Tarbuk; Program: C.W. Gluck: Orfej i Euridika

19:30 / Kazališne predstave / M. Matišić: Fine mrtve djevojke / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / P. Pörtner: Čisto ludilo / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Kazališne predstave / Teatar Gavran / M. Gavran: Sladoled / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Kazališne predstave / P. Dewandre prema bestselleru J. Graya: Muškarci su s Marsa, žene su s Venere / Scena Vidra / Teatroman i O&D Production

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / I Boban i glumci: Sutra (ni)je novi dan / Teatar Exit

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / A. Tomić: Čudo u Poskokovoj Dragi / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / A. Stojković / A. Sinakuz / N. Sinakuz: Malo je dovoljno / Teatar ITD

20:00 / Kazališne predstave / 7. Gumbekovi dani / Histrionski dom / D. Peričić: Pekel na zemli

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / S.A.R.S. / Tvornica kulture

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Sudar titana by DJ Mario Kovač (Zagreb), DJ Kneža (Zagreb) / Močvara

23:00 / Kazališne predstave / Noćna cabaret scena Kerempuha / Satiričko kazalište Kerempuh / Cabaret Chishche Lishche

Nedjelja, 30.3.

18:00 / Kazališne predstave / S. Božić - S. Zec: Kad ležah na samrti / Zagrebačko kazalište mladih / Kazališe slijepih i slabovidnih Novi život

18:00 / Kazališne predstave / Blizanke / Dječje kazalište Dubrava

20:00 / Kazališne predstave / Živio Harms! Čuda postoje - izbor iz djela Daniila Harmsa / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / I. L. Lemo / A. Tonković Dolenčić: Harem / Kazalište Moruzgva / Scena Vidra

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / I. Boban: Kako misliš mene nema!? / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / 7. Gumbekovi dani / Histrionski dom / N. Škrabe: Muke po Iveku iliti Tr…Tr…Trnje – Tr…Tr…Trešnjevka

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / S.A.R.S. / Tvornica kulture

Ponedjeljak, 31.3.

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Simfonijski orkestar i zbor Muzičke akademije Sveučilišta u Zagrebu / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Dirigent: Mladen Tarbuk; Program: C.W. Gluck: Orfej i Euridika

19:30 / Kazališne predstave / Gavella i Europlakat Vama... / Gradsko dramsko kazalište Gavella / Čehov / Unkovski: Tri sestre

20:00 / Kazališne predstave / Teatar Rugantino / ThisCasting - autorski project Mirana Kurspahića / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / HGZ | Društveni koncert | Proljetni lahor / Hrvatski glazbeni zavod / Big Band HGZ–a; dirigent: Zlatko Dvoržak; voditelj: Dubravko Majnarić; Program: Gershwin, Miller, Dvoržak, Hohnjec

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Iz Dvorane ogledala... / Klasja Modrušan, sopran Ljubomir Gašparović, fortepiano; Program: W. A. Mozart, F. Schubert, G. Rossini, L. van Beethoven, F. Livadić, A. Schwarz, V. Lisinski / prodaja ulaznica na ulazu Palače Dverce, sat vremena prije početka koncerta / Palača Dverce, Trg Katarine Zrinske 6

20:00 / Kazališne predstave / 7. Gumbekovi dani / Histrionski dom / P. Gvozdić / Giulio Settimo: Još si zelen


Slični članci: