Tjedni pregled: Kamo ovaj tjedan?

Tjedni pregled
Tjedni pregled

Donosimo vam aktualni tjedni pregled događanja u Zagrebu za ovaj tjedan! Kao i uvijek, sve detalje potražite u nastavku! 

Petak, 7.3.2014

12:00 / Kazališne predstave / S. Š. Stipaničić: Debela / Kazalište Mala scena

17:00 / Kazališne predstave / M. Nola: Priča o kotaču / Kazalište Mala scena

18:30 / Kazališne predstave / Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici / Tri hrčka u izvedbi Scene Paravan / Knjižnice grada Zagreba - Knjižnica Dubrava, Av. Dubrava 51a

19:30 / Kazališne predstave / G. Puccini: Tosca / opera - premijera / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / Čehov / Unkovski: Tri sestre / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Kazališne predstave / Teatar Gavran / M. Gavran: Sladoled / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Kazališne predstave / Živio Harms! Čuda postoje - izbor iz djela Daniila Harmsa / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / P. Dewandre prema bestselleru J. Graya: Muškarci su s Marsa, žene su s Venere / Scena Vidra / Teatroman i O&D Production

20:00 / Kazališne predstave / Miran Kurspahić - Rasprodaja / Teatar &TD

20:00 / Kazališne predstave / M. Gavran / Z. Mužić: Hercegovci za volanom / Histrionski dom

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Bajaga & Instruktori / Tvornica kulture

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Hladno pivo / KSET

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / ZET-ovanje by Stipi-ZET-e Agneza & Marchela (Zagreb) / Močvara

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Ljetno kino / SAX - Klub hrvatskih glazbenika

23:00 / Koncerti i glazbena događanja / Beat Delight pres. 21st (A2) / Aquarius

PInk day
PInk day

Subota, 8.3.2014

10:00 / Kazališne predstave / M. Nola: Priča o kotaču / Kazalište Mala scena

od 11 do 20 sati - 2. Međunarodni festival ružičastih vina - Pink day / Muzej Mimara

11:00 / Kazališne predstave / K. Dolenčić: Čudesna šuma / Scena Grič, Jurišićeva 6 

11:30 / Kazališne predstave / M. Nola: Priča o kotaču / Kazalište Mala scena

14:00 / Ostala događanja / California Burrito EATING CONTEST / California Burrito Zagreb

17:00 / Kazališne predstave / I. Čoh: Snjeguljica i sedam patuljaka / Gradsko kazalište Trešnja

17:00 / Kazališne predstave / A. Fujita: Smiješno čudovište / Kazalište Mala scena

18:00 / Kazališne predstave / G. Puccini: Tosca / opera / Hrvatsko narodno kazalište

18:00 / Kazališne predstave / H. Hitrec: Eko, Eko / Zagrebačko kazalište lutaka

18:00 / Ostala događanja / S Matošem i o Matošu / AGM knjižara Importanne centar / Tribine u znak sjećanja, povodom 100. obljetnice smrti Antuna Gustava Matoša

18:30 / Kazališne predstave / A. Fujita: Smiješno čudovište / Kazalište Mala scena

19:00 / Koncerti i glazbena događanja / Prijatelji i mi - KUU Staro Brestje / Dvorana Narodnog sveučilišta Sesvete, Trg D. Domjanića 6

19:30 / Kazališne predstave / Čehov / Unkovski: Tri sestre / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Glazbene staze: Barok / Jazz / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Ansambl Glazbene staze: Eda Rimanić, flauta; Yaroslav Sadovyy, klarinet; Đana Kahriman, violina; Mia Grubišić, violončelo; Iva Ljubičić, klavir / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Akademski zbor Vladimir Prelog / Hrvatski glazbeni zavod / Dirigentica: Iva Juras; gosti: Mješoviti pjevački zbor Lira; dirigent: Robert Homen; Program: Ticheli, Česnokov, Hogan, Biebl, Juras, Kuljerić, Štolcer Slavenski, Verdi, Fio

20:00 / Kazališne predstave / Živio Harms! Čuda postoje - izbor iz djela Daniila Harmsa / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / P. Dewandre prema bestselleru J. Graya: Muškarci su s Marsa, žene su s Venere / Scena Vidra / Teatroman i O&D Production

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / S. Božić: Dezerter / Teatar ITD

20:00 / Kazališne predstave / C. J. Johnson / M. Raguž: Njuške / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / D. L. Coburn / Z. Sviben: Partija remija / Histrionski dom

20:00 / Kazališne predstave / D. Fajdić: Glumice i to / KNAP

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Bajaga & Instruktori / Tvornica kulture 

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Hladno pivo / KSET

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / iZLET / Route 66

22:00 / Kazališne predstave / Female Fronted Night by Žanamari / Močvara / J'Animals (Zagreb), Angelseed (Zagreb), Downcast Art (Karlovac), Me As Well (Karlovac)

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Sane / SAX - Klub hrvatskih glazbenika

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Wintersplash #7 with Dubble & Egoless live / Sirup

23:00 / Koncerti i glazbena događanja / Stoka / 40 Industry / Zhivac / Ds Marles / Dj Nole > 8 milE / Gjuro2

23:00 / Koncerti i glazbena događanja / KOOL KATZ launch party (R'n'B, 2 Step, Sensual Selection / KOOL KATZ zagreb

Nedjelja, 9.3.2014

11:00 / Kazališne predstave / S. Poljak: Dnevnik Pauline P. / Gradsko kazalište Žar ptica

11:00 / Kazališne predstave / H. Hitrec: Eko, Eko / Zagrebačko kazalište lutaka

11:00 / Kazališne predstave / I. Čoh: Snjeguljica i sedam patuljaka / Gradsko kazalište Trešnja

11:30 / Kazališne predstave / N. Horvat: Tko je to izumio? / TNT - Teatar na Trešnjevci Centra za kulturu Trešnjevka

17:00 / Kazališne predstave / I. Čoh: Snjeguljica i sedam patuljaka / Gradsko kazalište Trešnja

18:00 / Kazališne predstave / I. Miletić Piškor: Pinokio - plesna predstava / Dječje kazalište Dubrava

19:00 / Koncerti i glazbena događanja / Radio Kaj / Ivica Pepelko – 45 let s popevkom za Zagorje / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

20:00 / Kazališne predstave / M. Matišić: Svećenikova djeca / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / S. Božić: Dezerter / Teatar ITD

20:00 / Kazališne predstave / S. Anočić: Kauboji / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / B. Radaković: Amateri / KNAP

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Hladno pivo / KSET

Ponedjeljak, 10.3.2014

19:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Mrzim istinu! / Teatar ITD

19:30 / Kazališne predstave / G. Puccini: Tosca / opera / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Gudački kvartet Sebastian / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Anđelko Krpan, violina; Korana Rucner, violina; Nebojša Floreani, viola; Zlatko Rucner, violončelo - Pet minuta salonske glazbe Gjure Eisenhutha / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Zagrljaj Međimurja i Makedonije / Satiričko kazalište Kerempuh / Kostadinka Velkovska i Mirko Švenda Žiga

20:00 / Kazališne predstave / Lj. Kerekeš: Ufuraj se i pukni / gostovanje HNK Varaždin / Histrionski dom

Utorak, 11.3.2014

11:00 / Kazališne predstave / P. Rambert: Moj fantom / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

11:00 / Kazališne predstave / F. Molnar: Dječaci Pavlove ulice / KNAP

18:00 / Kazališne predstave / B. Ćopić: Ježeva kućica / Zagrebačko kazalište lutaka

19:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Mrzim istinu! / Teatar ITD

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Pianofortissimo / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Yundi Li; Program: F. Chopin, R. Schumann, L. van Beethoven

19:30 / Kazališne predstave / J. Giraudoux: Luđakinja iz Chaillota / drama / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / Voltaire / K. Dolenčić: Candide ili optimizam / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Hrvatski komorni orkestar / Hrvatski glazbeni zavod / Dirigent: Pavle Dešpalj; solistica: Mojca Ramušćak, violina; Program: Šulek, Srzić, Mozart

20:00 / Kazališne predstave / B. Nušić: Gospođa ministarka / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / V. Gotovac / B. Svrtan: Moj slučaj / Histrionski dom

20:00 / Kazališne predstave / Sofoklo / T. Jerković: Antigona ili pro(c)kletstvo roda (rock musical) / TNT - Teatar na Trešnjevci Centra za kulturu Trešnjevka

Srijeda, 12.3.2014

11:00 / Kazališne predstave / P. Rambert: Moj fantom / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

11:00 / Kazališne predstave / F. Molnar: Dječaci Pavlove ulice / KNAP

18:00 / Ostala događanja / Čitanje Matoša / AGM knjižara, Teslina 7

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Koncert Osnovne glazbene škole Z. Grgoševića NS Sesvete - Odjel za tamburu / Dvorana Narodnog sveučilišta Sesvete, Trg D. Domjanića 6

19:30 / Kazališne predstave / M. Krleža: Gospoda Glembajevi / drama / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / V. Nikoforova / D. Ferenčina: U ime novca / Gradsko dramsko kazalište Gavella

19:30 / Kazališne predstave / E. Idle - J. Du Prez: Monty Python's Spamalot / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Kazališne predstave / Teatar Rugantino / ThisCasting - autorski project Mirana Kurspahića / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Kazališne predstave / G. Feydeau: Buba u uhu / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / Teatar 2000 / Homer: Ilijada / Scena Vidra

20:00 / Kazališne predstave / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / LAB&TD – Matea Bilosnic: This is you – javna prezentacija / Teatar ITD

20:00 / Kazališne predstave / S. Anočić: Kauboji / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / J. Anouilh / D. Ferenčina: Zagrebački orkestar / Histrionski dom

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Eyesburn / Tvornica kulture

23:00 / Koncerti i glazbena događanja / HAREM'B - 2XTREME FESTIVAL Warm Up Party vol.1 / Choice bar, Jaurn

Četvrtak, 13.3.2014

18:00 / Kazališne predstave / N. Videk: Pismo iz Zelengrada / Zagrebačko kazalište lutaka

19:00 / Koncerti i glazbena događanja / Carolina Blašković, violina i Petra Gilming, klavir / Program: Bach, Paganini, Čajkovski, Brahms / Europski dom Zagreb, Jurišićeva 1

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Svijet glazbe / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Simfonijski orkestar HRT-a; dirigent: Jurij Simonov; solist: Nikita Borisoglebskij, violina; Program: K. Baranović, J Sibelius, A. Dvorak

19:30 / Kazališne predstave / Delibes - Vamos: Coppélia na Montmartreu / balet / Hrvatsko narodno kazalište

20:00 / Kazališne predstave / Živio Harms! Čuda postoje - izbor iz djela Daniila Harmsa / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / Teatar 2000 / Homer: Ilijada / Scena Vidra

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Magnus, M. Bunker, N. Brixy, D. Harjaček: Alan Ford / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / LAB&TD – Matea Bilosnic: This is you – javna prezentacija / Teatar ITD

20:00 / Kazališne predstave / C. J. Johnson / M. Raguž: Njuške / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / T. Žigmanov: Bunjevački blues / Histrionski dom

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Mala škola rock'n'rolla - HGF / Hard Place

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Kreativni glazbeni kolektiv / SAX - Klub hrvatskih glazbenika

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Reggae Party with Zion Radio & Ras Sale I / Vip club

Petak, 14.3.2014

10:00 - 19:00 / Sajmovi i kongresi / Place2Go / Boćarski dom Zrinjevac / Međunarodni sajam turizma

10:00 / Kazališne predstave / S. Š. Stipaničić: Bum Tomica / Kazalište Mala scena

11:00 / Koncerti i glazbena događanja / Magnus, M. Bunker, N. Brixy, D. Harjaček: Alan Ford / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

17:00 / Kazališne predstave / R. Frabetti - I. Šimić: Priča o oblaku / Kazalište Mala scena

18:00 / Ostala događanja / Vis a Vis / Muzej suvremene umjetnosti / Projekcija filma s titlovima na engleskom jeziku

18:30 / Kazališne predstave / Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici / Lj. Šimara: Harfistica u izvedbi kazališta Svarog / Knjižnice grada Zagreba - Knjižnica Dubrava, Av. Dubrava 51a

18:30 / Kazališne predstave / R. Frabetti - I. Šimić: Priča o oblaku / Kazalište Mala scena

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Crveni ciklus / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Zagrebačka filharmonija; dirigent: Dmitrij Kitajenko; Yeol Eum Son, klavir; Martina Zadro, sopran; Dubravka Šeparović Mušović, mezzosopran; Tomislav Mužek, tenor; Luciano Batinić, bas; Akademski zbor Ivan Goran Kovačić; Program: P. I. Čajkovski, L. van Beethoven

19:30 / Kazališne predstave / G. Puccini: Tosca / opera / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / R. Baretić / S. Anočić: Osmi povjerenik / Gradsko dramsko kazalište Gavella

20:00 / Kazališne predstave / Teatar Gavran / M. Gavran: Pacijent doktora Freuda, komedija / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Kazališne predstave / R. Bitorajac / T. Filipović / Z. Lazić: Spektakluk / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / I. L. Lemo / A. Tonković Dolenčić: Harem / Kazalište Moruzgva / Scena Vidra

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Magnus, M. Bunker, N. Brixy, D. Harjaček: Alan Ford / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / M. Brečić: Ispočetka / Teatar Exit

20:00 / Kazališne predstave / I. Krajač / E. Labiche: Škandal na vuglu Vlaške i Koturaške' / Histrionski dom

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Ljetno kino / SAX - Klub hrvatskih glazbenika

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Prti Bee Gee + High5 + Tibor / Tvornica kulture

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Dirty Dancing by DJ David Hasselhoff / Močvara

 


Slični članci: