Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Elina Garanča
Elina Garanča

Kamo ovaj tjedan? Naravno, dobra je Sila, dobar je i Sulejman, ali odvojite se od TV-a i izađite barem jednu večer. Je, inače je siječanj malo depresivan mjesec, pogotovo nakon skijanja, a ako niste išli na skijanje, tek je onda depresivan, al ne dajte da vas obuzmu crne misli, spremite se i uredite, izađite..., prošećite gradom, pogledajte novi film, predstavu, posjetite koncert, partijajte i plešite... Ako i ne idete često u muzeje i galerije, ipak, u petak je Noć muzeja, valja se barem malo kulturno uzdizatiii, ne propustite ga...

Ponedjeljak 21. 01. 2013.

19:30 KD Vatroslava Lisinskog: Elina Garanča

19:30 Gavella: San Ivanjske noći

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

20:00 Palača Dverce: Laura Vadjon (violina) & Laurence Cummings (čembalo)

Utorak 22. 01. 2013.

19:00 Rockmark: Akustika: Queen of Sabe

19:30 Komedija: Operetni express 2013.

19:30 Gavella: Platonov ili Drama bez naslova

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog - mala dvorana: Kvartet Klang

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Zagrebački orkestar

21:00 Vip club: Art clubbing: Mjezec, Two faces of gala, Blanche of arts, Monika Meglić, DJ Sorich

Srijeda 23. 01. 2013.

19:30 HNK: Na Tri kralja ili kako hoćete (drama)

19:30 Komedija: Operetni express 2013.

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Hercegovci za volanom

20:00 Studio Bajsić HRT: Jazz orkestar HRT-a i Tadej Tomšič

20:00 Sax!: Capisconne Electro Unity

21:00 Vip club: Sevdah Jazz Magic Night: Elma Burnić i prijatelji

21:00 Green Gold club: „Od E do Z“! predstava Enisa Bešlagića i Zlatana Zuhrića

Četvrtak 24. 01. 2013.

17:00 Pepermint: Prekovremeno - organizirano druženje radnog naroda

19:30 HNK: Pigmalion (drama)

19:30 Komedija: Dobri vojak Švejk

19:30 Gavella: Antigona

20:00 Teatar Exit: CABAres CABArei

20:00 Kerempuh: Mrtve duše

20:00 Sax!: Jazz Up Thursday

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: The Fiction - 20 godina

21:00 KSET: Demonstrator: Indigo Red + Antigen

21:00 Močvara: Podrži scenu! & Začarana Močvara: Seine, Sebastian Doe, Svemir

22:00 Aquarius klub - A1: Dapayk + William Collins + n2matija + Bojan Bojkov

22:00 Purgeraj: Take Me Out!

22:00 Pepermint: Tom Tom club

Petak 25. 01. 2013.

18:00 Klovićeve dvore: Noć muzeja: uz rokenrol ŽANAMARI i J'ANIMALSI te bend WICKED GARDEN

19:30 HNK: Aida (opera) - premijera

19:30 Komedija: Dobri vojak Švejk

19:30 Gavella: Crne oči

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

21:00 Tvornica kulture: Pozdrav Azri + Noćni Moro

21:00 Sax!: Živa legenda

21:00 KSET: She Loves Pablo + Malady Lane

22:00 Močvara: Valhalla: Set Abominae (Iced Earth Tribute Band), Savant, Moon Flash, DJ Lawless, DJ Kneža

22:00 Gjuro 2: Urbani petak with Toxic, Active Line Six & Alen

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 Purgeraj: Mixtape District by MTVile

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Dirty Beatz & Trip To Zion pres. L 33

22:00 Roko Club&Lounge: Slavonska rock večer: Opća opasnost

22:00 Hrvatski prirodoslovni muzej: Noć muzeja: Cinkuši + Baden Baden

23:00 GK Jabuka: (Welcome to the) Dark Side by Tomi Phantasma

23:00 Aquarius klub - A1: Hard2Core

Subota 26. 01. 2013.

19:30 HNK: Aida (opera)  

19:30 Komedija: Dobri vojak Švejk

19:30 Gavella: Prolazi sve

20:00 Hrvatski glazbeni zavod: ZOM - Beethoven na treću

20:00 Teatar Exit: To samo Bog zna

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

22:00 AKC Medika - Klub Attack: The Ramones Performance Group

20:00 Sax!: Sane

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Wiener Sängerknaben ft. Vienna Boys' Choir

20:00 Histrionski dom: glumačka družina Histrioni: Gospodsko dijete

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Tvornica kulture: Živo blato

21:00 Vip Club: :Of the Wand & the Moon: + Die Weisse Rose

22:00 Gjuro 2: Techno Clubbing

22:00 KSET: Phat KSET with Deyo W, DJs Chill & No Def

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 Purgeraj: Parkiranje with Oli Dobolli, Chill & UncleFunk

23:00 Močvara: Advanced Techno Research: Mihajlo K, Hadji, Cet, Dots, Andreas Noir, N-Ter, Hagee

23:00 Sirup: Emme Munich + Jan Frensin + Fryer & Arszenik

Nedjelja 27. 01. 2013.

17:00 Cineplexx Centar Kaptol: Balet: Bajadera

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze


Slični članci: