Tjedni pregled kulturnih događanja u Zagrebu

Gričevanje
Gričevanje

 

Utorak 2. 4. 2013.

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Kerempuh: Prevaranti

19:30 Komedija: Diplomac

21:00 Sax!: Kreativni glazbeni kolektiv

Srijeda 3. 4. 2013.

19:00 HNK: Rat i mir (drama)

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 SC - MM centar: Antenat

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog - mala dvorana: Don Ellis Tribute Orchestra featuring Thomas Gansch

20:00 Dom sportova - velika dvorana: Gregorian

Četvrtak 4. 4. 2013.

19:00 HNK: Rat i mir (drama)

19:30 Gavella: Candide – pretpremijera

19:30 Komedija: Gubec – beg

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi

20:00 Teatar Exit: Kako misliš mene nema?

20:00 Centar za kulturu Trešnjevka: Mjuzikl: Antigona - prockletstvo roda

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Burhan Öçal & Istanbul Oriental Ensemble

21:00 Kino Grič: Majmoon + Peach Pit

21:00 Vip club: Cojones + Moraines

21:00 AKC Medika – Grey Room: No Weather Talks + Hysterese + Pestpocken

Petak 5. 4. 2013.

19:00 HNK: Rat i mir (drama)

19:30 Komedija: Gubec - beg

19:30 Gavella: Candide – premijera

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: Krletka

20:00 Teatar Exit: Očevi i sinovi

20:00 Močvara: Talco + Cherkezi United

20:00 SC - MM centar: Antenat

20:00 Roko Club&Lounge: Goran Bare & Majke

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Baden Baden + Popsimonova + Two Faces of Gala

21:00 Kino Grič: Calibro 35

21:00 Sax!: Svirka: Živa legenda

21:00 Vintage Industrial Bar: The Chweger

22:00 Mansion: Countdown To Ultra Europe with Dannic

23:00 Sirup: Sicko Disco with Sajsi MC, DJ Bko, Freez, Jan Frensin & Miss Iconic

Subota 6. 4. 2013.

19:30 HNK: Šest antičkih epigrafa; U bijelome i crnome / Posvećenje proljeća – premijera

19:30 Gavella: Candide

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Teatar Exit: Kreket

20:00 AKC Medika – Klub Attack: Gužva u 16-ercu

20:00 Sax!: Rock večer: Kill In Manjaro

20:00 Močvara: Brucošijada Filozofskog fakulteta: Dementronomes, Veliki bijeli slon, Baden Baden, M.O.R.T., Bikini Schnapps, Polarity Of Life, Biciklići

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Nežni Dalibor + Irena Žilić

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

22:00 Green Gold: Playboy with DJ Flower

23:00 Aquarius klub – A2: Funhouse - IM Fashion Night Out

23:00 Sirup: Nietwork_ with Argenis Brito, Arszenik, Little G, Flow & Gogolesko

Nedjelja 7. 4. 2013.

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog - mala dvorana: HGM Jazz orkestar & Luis Bonilla

20:00 Plato Gradec: Gričevanje: The Bambi Molesters

21:00 AKC Medika – Klub Attack: Defy + Subterror


Slični članci: