Tjedni pregled događanja u Zagrebu

 

Ponedjeljak 18. 3. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Iglica

19:30 Gavella: Leda

20:00 Komedija: Život za život

20:00 Teatar Exit: Nemirne noge

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Krletka

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: 23. Jazz.hr/proljeće: Matija Dedić - Harvie S - Gene Jackson Trio

Utorak 19. 3. 2013.

16:00 SC - MM centar: Jazz lab radionica: Vokalna radionica

19:30 Gavella: Antigona

19:30 Komedija: Cabaret

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Za strane turiste

20:00 Kerempuh: Prevaranti

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: 23. Jazz.hr/proljeće: Hologram + Vesna Pisarović

20:00 KSET: Demonstrator: Rolin Humes, High Kick Drive By, Glory

21:00 Močvara: Podrži scenu!: Zayn, Finska, Rens Argoa

21:00 Sax!: Kreativni glazbeni kolektiv: Lager, Kip, Intensive Care, Široke ulice

Srijeda 20. 3. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Iglica

19:30 Gavella: San Ivanjske noći

19:30 Komedija: Dobri vojak Švejk

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Od stoljeća sedmog

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Teatar Exit: Sutra (ni)je novi dan

20:00 KSET: Tool vs. A Perfect Circle slušaonica with BabilonSka & Over-Tone

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: 23. Jazz.hr/proljeće: Nove nade jazza/Damjans

21:00 Tvornica kulture: Jessie Ware

21:00 Gjuro 2: Svadbas

22:00 Mansion: RNB Confusion - 10 years

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 21. 3. 2013.

17:00 Kazalište Mala scena: Bum Tomica

19:00 HNK: U znaku vage (drama)

19:30 Gavella: Život je san

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Teatar Exit: Očevi i sinovi

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovoj Dragi

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Glumice & to

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: 23. Jazz.hr/proljeće: Ron Carter 'Golden Striker Trio'

20:00 KSET: Cinkuši

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Simfonijski orkesar HRT-a

21:00 Rock Klub Praćka: Svirka: Tomica i prijatelji

21:00 AKC Medika - Klub Attack: Dykemann Family + Divided Minds

21:00 Hard place: Svirka: Miro Ungar

22:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Dik O'braz

22:00 Pepermint klub: Smoove & Turrell

23:00 Močvara: Black Wave by Disco Panonia: Florence Foster Fan Club + DJ Mormorsmo

Petak 22. 3. 2013.

17:00 i 18:30 Kazalište Mala scena: Priča o vodi

17:00 Kazalište Trešnja: Regoč

18:00 HNK: Lohengrin (opera)

19:30 Gavella: Push up 1-3

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Kerempuh: Krletka

21:00 Velesajam: Multimedijalni Festival: Jinx, ABOP, Spremište

21:00 KSET: KSET Caffe

21:00 Spunk: Brijachnica: Šta ima? + Čudnoređe + DJ Sasha the Cult

21:00 Vintage Industrial Bar: Eskadrila

21:00 Tvornica kulture – Mali pogon: 1984

21:00 Sax!: Svirka: Živa legenda

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Asian Explosion #2

22:00 Močvara: 8 godina Trip to Zion kolektiva: Krak in dub, MirekL JAHrnek, MMMeniga, Sheco, 207, L-Jay

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

23:00 GK Jabuka: Dark Side by Tomi Phantasma

23:00 Tvornica kulture – Mali pogon: Exit Festival pres. Šihta - Take Me Out & Dance Department

22:00 AKC Medika - Grey Room: Art & Strategy with Kon:Med & Mary

22:00 Gallery klub: Fashion TV party

Subota 23. 3. 2013.

17:00 i 18:30 Kazalište Mala scena: Priča o kotaču

17:00 Kazalište Mala scena: JaTiOnoMi

17:00 Kazalište Trešnja: Princeza i žabac

18:00 HNK: Pigmalion (drama)

19:30 Gavella: Antigona

19:30 Kazalište Mala scena: Život je san

19:30 Komedija: Diplomac

20:00 Dom sportova – mala dvorana: Parni Valjak

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Pjevaj, brate

20:00 Teatar Exit: SHAKEspeare na Exit

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Velesajam: CFSN XI. Anniversary: Mosca, itch, Feelipa, Funk Guru, phillipe, Aon, zvonko

21:00 Vip club: Salon Kitty Revue - The Finest Vienna's Burlesque

21:00 Rock Klub Praćka: Svirka: 44 Blues

21:00 Sax!: Sane

21:00 Vintage Industrial Bar: Fire

21:00 KSET: Phat KSET

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Tvornica kulture – Mali pogon: Retrostep!!: Pendulum vs. The Prodigy

22:00 Močvara: Dirty Dancing with DJ David Hasselhoff

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Digitron Sound System

22:00 Green Gold: Playboy with Miss FTV

22:00 Gjuro 2: Techno Clubbing with Mr. DJ Dario & Teo Zver

23:00 Sirup: Capsula with The FogSellers, Homeboy, Iggy Dope & A+ aka Antonio Ševerdija

Nedjelja 24. 3. 2013.

11:00 HNK: Vještica Hillary ide u operu (opera)

11:00 Kazalište Trešnja: Princeza i žabac

12:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Pepeljuga-prema braći Grimm i Charlesu Perraultu

20:00 Teatar Exit: Kreket

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Gospodsko dijete

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 AKC Medika – Grey Room: Earn Your Scars + .upset + Honor Your Pain

 

 


Slični članci: