Tjedni pregled događanja u Zagrebu

K-1 World GP Final u Zagrebu
K-1 World GP Final u Zagrebu

 

Ponedjeljak 11. 3. 2013. 

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Judith French

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

Utorak 12. 3. 2013.

11:00 i 12:30 Kazalište Mala scena: Bum Tomica

16:00 SC - MM centar: Jazz lab radionica: Razvijanje sluha i prepoznavanje harmonija te improvizacija u latin-jazzu i afrokubanskim ritmovima (gost gitarist Duduaragomes Gomes) by Nenad Grahovac

19:30 Gavella: Push up 1-3

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: SHAKEspeare na EXit

20:00 Tvornica kulture - mali pogon: Ri Lit

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: Damir Kukuruzović Gipsy Swing Quintet feat. Miro Ungar & Tereza Kesovija

21:00 Sax!: Hrvatski glazbeni kolektiv: Vikend revolucija, Tao šank

Srijeda 13. 3. 2013.

19:00 Tvornica kulture: Sabaton + Eluveitie + Wisdom

19:30 Gavella: Kvetch

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu Vlaške i Koturaške

20:00 Teatar Exit: CABAres CABArei

20:00 KSET: Tony Hawk turnir & melodic punk slušaonica with Bezidejni & Flannel

21:00 Sax!: Rhythm & Blues Resistance

21:00 Vintage Industrial Bar: Take Me Out with Fo'Shizzle & Ishmael

21:00 Gjuro 2: Let 3

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 14. 3. 2013.

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

20:00 Teatar Exit: Ja, Tata!

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu Vlaške i Koturaške

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 KSET: Musle Tribe of Danger and Excellence + Reflex Kid

20:00 Sax!: Jazz Up Thursday

20:00 Centar za kulturu Novi Zagreb: Zagrebački kvartet

21:00 Vintage Industrial Bar: Gustafi

21:00 SC - Teatar &TD - polukružna (Crna): Eklektični ekspresionizam

21:00 Močvara: Začarana Močvara: Lovely Quinces + Stray Dogg + JR August + Mark Mrakovčić

22:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Ziherov rođendanski tulum with Critical LP, Hlad & Iggy

Petak 15. 3. 2013.

10:00 Kazalište Mala scena: Bum Tomica

17:00 i 18:30 Kazalište Mala scena: Priča o vodi

19:30 Gavella: Push up 1-3

19:30 Komedija: Jalta, Jalta

19:30 Kino Grič: Efterklang - The Ghost of Piramida

19:30 HNK: Coppelia na Montmartreu (balet)

20:00 Arena Zagreb: K-1 World GP Final

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu Vlaške i Koturaške

20:00 Teatar Exit: Očevi i sinovi

20: 00 Hrvatski glazbeni zavod: ZOM - Prema svjetlu... feat. solist Branimir Pustički

20:00 Tvornica kulture: Pavel

20:00 Muzej suvremene umjetnosti: MIMO: Chui + Sara Renar

20:30 SC – Kino: Crna kuća (mjuzikl)

21:00 KSET: Čovek bez sluha + Saučešće

21:00 Sax!: Libar

21:00 Vintage Industrial Bar: Ivana Rushaidat & A Little Drop of Poison

21:00 SC - Teatar &TD - polukružna (Crna): Eklektični ekspresionizam

21:00 Spunk: Brijachnica: Penetracija + DJ Sasha the Cult

22:00 Sirup: Blacksoul pres. Bears & Honey with Gramophonedzie, Apple Juice, Pintha Indahouse & Kal El

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Pistolero with MartOpetEr, Kirg & Zmayo

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 AKC Medika - Chakka's Room: Hip hop žur: Gipsy Mafia, Selecta Podstrekivač

22:00 AKC Medika - Grey Room: BSMNT #4 with Lando Kal, funk guru & Iggy Dope

22:00 Gjuro 2: Urbani petak pres. Trip to Zion (Danny Bwoy, Jan Becele, Agregat)

23:00 Močvara: Crobot Musik - Dalekovod Promo Party: ADJ, Darxid live, Hagee, itch aka Spock, Le Chocolat Noir, Brogy, Radamant, Xed vs. N-ter, Microslav vs. Utilizer

23:00 Aquarius klub - A1 + A2: BitchBlack - 13 years with Petar Dundov & Miss Sunshine

Subota 16. 3. 2013.

10:00 i 11:30 Kazalište Mala scena: Priča o vodi

17:00 i 18:30 Kazalište Mala scena: Iglica

17:00 Kazalište Trešnja: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

19:00 KD Vatroslava Lisinskog: Prijenos opere: Francesca da Rimini

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Cabaret

19:30 HNK: Coppelia na Montmartreu (balet)

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Škandal na vuglu Vlaške i Koturaške

20:00 Teatar Exit: Sutra (ni)je novi dan

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 KD Vatroslava Lisinskog – mala dvorana: Glazbene staze: Tierra del fuego

20:00 Tvornica kulture: Postolar Tripper

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 KSET: St. Patrick's Party: Jolly Rogers

21:00 AKC Medika - Klub Attack: Oproštajna Partycipacija: PI Krü, Coma Stereo, Ludovik Material, It's Everyone Else

21:00 Vintage Industrial Bar: Rockheads

22:00 Močvara: Pure Electro & Musica Obscura Party with Redlilly, End & Kalle

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 AKC Medika - Grey Room: Dirty Beatz godišnjica with Tekitoka, Kula, Leeks & Matz

22:00 Sax!: Ljetno kino & Tovareća muzika

22:00 Green Gold: Playboy with Duo Diamonds

22:00 Aquarius: Funhouse: Patrick's night out

22:00 Gjuro 2: Techno Clubbing: Dave Moleson, Matija Marinić, Domagoj Radas & Leon B.

23:00 Sirup: Jennifer Cardini + Sergej Snooze

Nedjelja 17. 3. 2013.

11:00 Kazalište Žar ptica: Siromah i vrag

11:00 HNK: Sole e amore (opera)

11:00 i 17:00Kazalište Trešnja: Snjeguljica i sedam patuljaka

18:00 i 20:30 Kazalište Mala scena: Bacači sjenki: Muški / Ženski - Ženske / Muške

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Ufuraj se i pukni

21:00 KSET: hALTera pARTy: Seed Holden

21:30 AKC Medika - Klub Attack: Paddy's Allstars


Slični članci: