Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Arturo Sandoval
Arturo Sandoval

Ponedjeljak 4. 3. 2013.

19:30 Gavella: Push up 1-3

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog - mala dvorana: Srđan Bulat

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

20:00 Teatar Exit: Kauboji

Utorak 5. 3. 2013.

16:00 SC - MM centar: Jazz lab radionica

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Gubec – Beg

20:00 Teatar Exit: To samo Bog zna

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Arturo Sandoval

21:00 Močvara: Throw Me Off the Bridge + No King. No Crown. + White Boy Problems + Luka Tomaš

21:00 KSET: Atlantida feat. Tereza Kesovija & Ibrica Jusić

22:00 Pepermint klub: Bizzo's B-Day House Party with Kid Bodega & Play Phillie

Srijeda 6. 3. 2013.

19:00 HNK: U znaku vage (drama)

19:30 Gavella: Platonov ili drama bez naslova

19:30 Komedija: Gubec – Beg

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Teatar Exit: Ja, Tata!

21:00 KSET: Snoop Dogg vs. Dr. Dre slušaonica by Matt Doggy Dogg & D.R.E.N.A.

21:00 Sax!: Chui

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 7. 3. 2013.

19:00 HNK: U znaku vage (drama)

19:30 Gavella: Tartuffe

19:30 Komedija: Gubec – Beg

20:00 Kerempuh: Čudo u Poskokovok Dragi

20:00 Teatar Exit: Kako misliš mene nema?

20:00 KSET: Taljenje: Dražen Vega, Flanger Danger, Agharti

21:00 Močvara: Doček dana žena: Terror Bird, Gilbert

21:00 AKC Medika – Grey Room: In-Sane

21:00 Vip Club: Good Vibrations

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Pink Studio

21:00 Vintage Industrial Bar: Vatra

Petak 8. 3. 2013.

19:30 HNK: Coppelia na Montmartreu (balet)

19:30 Komedija: Diplomac

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Teatar Exit: Očevi i sinovi – premijera

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Sax!: Svirka: Živa legenda

20:30 SC – Kino: Crna kuća (mjuzikl)

20:30 Vip Club: Zoran Predin Quartett

21:00 Tvornica kulture: Jura Stublić i Film

22:00 Žedno uho klub: Mats Gustafsson

21:00 AKC Medika - Klub Attack: Radio Aktiv

21:00 Green gold: Koncert Jasmina Stavrosa

22:00 Aquarius (A2): Aftershock party: Tim HaydenMatroda i LOOKA

22:00 Močvara: 8. godina Trip to Zion kolektiva: Golem Soundsystem, Danny Bwoy, Jan Becele, MajaH, Tekitoka, Roots In Session, One Woman Army In Dub

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

23:00 Sirup: Osmo čulo with BO1, FM & RFMN

Subota 9. 3. 2013.

19:00 KD Vatroslava Lisinskog: Prijenos opere: Parsifal

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Diplomac

19:30 HNK: Coppelia na Montmartreu (balet)

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Moj slučaj

20:00 Kerempuh: Krletka

20:00 Teatar Exit: Sutra (ni)je novi dan

20:30 Vip Club: Zoran Predin Quartett

21:00 AKC Medika - Klub Attack: No More Idols + Pankreas + Kvar + Kretenski osmijeh + Abergaz

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Vintage Industrial Bar: Superbake

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: General Woo

21:00 Sax!: Libar

22:00 Močvara: Podrži scenu!: This Day Will Burn, Dying In This Place, Storms

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

Nedjelja 10. 3. 2013.

11:00 HNK: Vještica Hillary ide u operu (opera)

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

21:00 Močvara: Iconoclast


Slični članci: