Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Neno Belan i Fiumens
Neno Belan i Fiumens

Ponedjeljak 4. 2. 2013.

19:30 Gavella: Krajolik pod oružjem (premijera Gradskog kazališta Sisak)

19:30 HNK: Aida (opera)

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Karlo Ivančić (klavir)

Utorak 5. 2. 2013.

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

19:30 Gavella: Crne oči

19:30 Komedija: Gubec – beg

20:00 Teatar Exit: Kako misliš mene nema?

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Ni med cvetjem ni pravice (Balade Petrice Kerempuha)

20:00 Sax!: Final Groove!

22:00 Močvara: Black Bug + Dykemann Family + DJ Mr. Slime & Dinosaur

Srijeda 6. 2. 2013.

19:30 HNK: Aida (opera)

19:30 Gavella: Nosi nas rijeka

19:30 Komedija: Gubec – beg

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Nasty

22:00 Sax!: Jazzy Blef

22:00 Gjuro 2: Protunapad!

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 7. 2. 2013.

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

20:00 Pepermint: Humanitarni event za Zakladu Ivana Hodak

20:00 Kerempuh:  Čudo u Poskokovoj Dragi

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Hercegovci za volanom

20:00 Shamballa: Referendum: Cubismo, General Woo, Hakuna Matata, Renman, Replica, Valungari

21:00 KSET: (Ne)normalni Balašević Tribute Band

21:00 Vip Club: Good Vibrations: Zebrax, Ante Cash, Spremište, Eke Buba, DJ Kneža

21:00 Močvara: Podrži scenu!: Udav, Mother Fucking Christians, ManMachine

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Tulum rusista

22:00 Sax!: Elemental

23:00 History club: Boombox Special: HUMANITARKA ZA NORU

Petak 8. 2. 2013.

19:30 HNK: Aida (opera)

20:00 Teatar Exit: SHAKEspeare na EXit

20:00 Kerempuh:  Krletka

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Gospodsko dijete

20:00 Sax!: Svirka: Positivo

20:00 Roko Club&Lounge: Prljavo Kazalište

21:00 Tvornica kulture: Neno Belan & Fiumens

21:00 KSET: Replica

22:00 Green Gold: Koncert Miroslava Škore

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Spremište + Samostalni referenti

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 Vip Club: 2GostaPetkomDosta by DJs Duix & Popov

22:00 AKC Medika – Grey Room: Total Freedom with Pu$$y-A$$ Nigg?z & Iggy Dope

23:00 Shamballa: Tranceport with Damien & Sunlab

23:00 Močvara: Demolition Group

23:00 Aquarius klub - A1: Rock The House: Adriano Fuerte

Subota 9. 2. 2013.

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

19:30 Gavella: Antigona

19:30 Komedija: Diplomac – premijerna pretplata

20:00 Teatar Exit: Judit French

20:00 Kerempuh:  Ne igraj na Engleze

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Hercegovci za volanom

20:00 Sax!: The Second Hand Band + The Haze

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Lisinski pleše pod maskama

20:00 Tvornica kulture: Neno Belan & Fiumens

21:00 Močvara: Battlefield of Noise: L.I.V. + Bikini Schnaps + Distance Or Die + DJs Zmaj & Oz

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 KSET: K Pop Town #7

22:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

23:00 Vip club: Nuns with Guns

23:00 AKC Medika - Klub Attack: DUBstep Klub: Funk Guru vs. MMMeniga, Pudlica vs. Jan Becele, Zmayo vs. Lo Peaks

23:00 Sirup: Karneval u Sirupu with Mixel, Cacadou Bang Bang & Band From Japan

23:00 Shamballa: Laidback Luke

Nedjelja 10. 2. 2013.

17:00 Cineplexx Centar Kaptol: Balet: Don Quijote

20:00 Kerempuh:  Krletka


Slični članci: