Tjedni pregled događanja u Zagrebu

Kauboji
Kauboji

Ponedjeljak 28. 01. 2013.

10:00 Mala scena: Pale sam na svijetu

19:00 Histrionski dom: Promocija knjige Zlatka Viteza „Između glumišta i politike“

19:30 Gavella: Ženidba

19:30 Komedija: Čisto ludilo

19:30 HNK: Aida (opera)

20:00 KD Vatroslava Lisinskog: Gudački kvartet Sebastian

20:00 Sax!: Ljetno kino

Utorak 29. 01. 2013.

19:30 HNK: Zagorka (drama)

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Kako misliš mene nema?

20:00 Histrionski dom, Glumačka družina Histrioni: Dimnjačar

20:00 Sax!: Novi zvuk: K'o zmaj, Druker, LetterBomb

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Inkubator: Felon, JR August, Jam Ritual

Srijeda 30. 01. 2013.

19:30 HNK: Aida (opera)

19:30 Gavella: Život je san

19:30 Komedija: Čisto ludilo

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Histrionski dom, Glumačka družina Histrioni: Djeca s CNN-a

20:00 Sax!: Svirka: Rhythm & Blues Resistance

21:00 Vip club: Spliters

Četvrtak 31. 01. 2013.

10:30/18:00 Mala scena: Iglica (predstava za djecu od 4 do 10 godina)

19:30 Gavella: San Ivanjske noći

19:30 HNK: Na Tri kralja ili kako hoćete (drama)

20:00 Teatar Exit: SHAKEspeare na EXit

21:00 KSET: Tribute to Satan Panonski: Petar Punk

22:00 Sax!: Rambo Amadeus

22:00 Purgeraj: Take Me Out!

Petak 01. 02. 2013.

17:00/18:30 Mala scena: Priča o oblaku

19:30 Gavella: Četvrta sestra

19:30 HNK: Gostioničarka Mirandolina

20:00 Teatar Exit: Ja, Tata!

20:00 Histrionski dom, Glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

20:00 KSET: Karma To Burn + Rozbub + Entheogen

20:00 Sax!: Živa legenda

22:00 Vip club: 2GostaPetkomDosta by DJs Duix & Popov

22:00 Gjuro 2: Urbani petak

22:00 Velesajam Zagreb: Armand Van Helden + Kosta Radman + Martyn Negro + Aldo Morro + Basta

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:30 AKC Medika - Klub Attack: Zbeletron pres. Electrosexual

22:30 AKC Medika – Grey Room: Zbeletron

23:00 Sirup: Craig Richards

Subota 02. 02. 2013.

10:00/11:30 Mala scena: Priča o oblaku

17:00/18:30 Mala scena: Iglica

19:00 K.D. Vatroslava Lisinskog: Prijenos opere: Krabuljni ples

19:30 HNK: Labuđe jezero (balet)

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Histrionski dom, Glumačka družina Histrioni: Moj slučaj

20:00 KSET: Manntra

20:00 Sax!: Disident + D'Gump

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Tvornica kulture: Električni orgazam

22:00 Gjuro 2: Techno Clubbing: LxS, F.O.R.M. Live, Teo Harouda, Chova

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

22:00 Močvara: Funk te je*o by TriForce Crew

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Tamna stvar: Adam, Winpa vs. Sven, Hotep, Kayak, Val Vashar, Kiki Violetta, Novem, Dr. Ben, Njax, Molekula, Fidel/Sekt

22:00 Book Caffe: Ladies' Night by DJ Markiz De Marca

23:00 Vip Club: Nuns with Guns

Nedjelja 03. 02. 2013.

11:00 HNK: Vještila Hillary ide u operu

19:30 HNK: Stilske vježbe

20:00 K.D. Vatroslava Lisinskog - mala dvorana: HGM Jazz orkestar & Mathias Rüegg


Slični članci: