Kamo ovaj tjedan?

Tjedni pregled
Tjedni pregled

PETAK 20.6

18:00 / Koncerti i glazbena događanja / Glazba i grad / Tamburaški orkestar HRT-a; Siniša Leopold, dirigent; Marko Tolja & Jazz orkestar HRT-a; Saša Nestorović, dirigent / Trg kralja Tomislava

18:00 / Ostala događanja / Skeptici u pubu / The Movie Pub / Predavanja iz područja prirodnih i društvenih znanosti / www.pzkm.org

18:30 / Kazališne predstave / Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici / I. Guljašević: ZOO novosti / Knjižnice grada Zagreba - Knjižnica Dubrava, Av. Dubrava 51a / www.svarog.hr

19:30 / Kazališne predstave / L. Carroll, R. Moran, A. Page: Alisa / balet / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / P. Portner: Čisto ludilo / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Kazališne predstave / O. Lozica: Sada je, zapravo, sve dobro / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Off program Dana satire Fadila Hadžića / Satiričko kazalište Kerempuh / TBF

SUBOTA 21.6

19:30 / Kazališne predstave / P. Portner: Čisto ludilo / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Zu / KSET

20:00 / Kazališne predstave / 38. Dani satire Fadila Hadžića / Satiričko kazalište Kerempuh / Izvješće ocjenjivačkog suda i dodjela nagrada / Dežulović & Lucić: Melodije bratstva i jedinstva; koncert: Chishche Lishche

20:00 / Kazališne predstave / O. Lozica: Sada je, zapravo, sve dobro / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Metaldays Warm Up: Huntress, Battlecross, Kryn, Fresh, Frozen Forest / AKC Medika

21:00 / Koncerti i glazbena događanja  / Glazba i grad / Simfonijski orkestar; Ivan Repušić, dirigent; Program: G. Bizet, Ch. Gounod, G. Verdi, E. Chabrier, G. Holst, A. Dvořák, J. Brahms, J. Strauss, P. I. Čajkovski, A. Hačaturjan, J. Gotovac / Trg kralja Tomislava

NEDJELJA 22.6

PONEDJELJAK. 23.6

19:30 / Kazališne predstave / B. Britten: Okretaj zavrtnja / opera / Hrvatsko narodno kazalište / Koprodukcija HNK Ivan pl. Zajca, Rijeka i HNK u Šibeniku

19:30 / Kazališne predstave / W. Shakespeare: Ukroćena goropadnica / Gradsko kazalište Komedija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Prljavo kazalište / Bundek

UTORAK 24.6

17:30 / Ostala događanja / Brazilian Film Evenings - If I Were You / Savezna Republika Brazil

19:30 / Kazališne predstave / W. Shakespeare: Ukroćena goropadnica / Gradsko kazalište Komedija

SRIJEDA 25.6

09:00 / Koncerti i glazbena događanja / Glazba u crkvi sv. Marka / Crkva Sv. Marka / Oratorijski zbor crkve sv. Marka Cantores Sancti Marci; Pavao Mašić, Jurica Petar Petrač / A. Vidaković: Misa Caeciliana

ČETVRTAK 26.6

19:00 / Ostala događanja / Predavanje američke astronautkinje Marshe Ivins / Tehnički muzej

19:30 / Kazališne predstave / B. Brecht: Dobra duša iz Sečuana / Gradsko dramsko kazalište Gavella

20:00 / Kazališne predstave / I. Brešan: Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / Satiričko kazalište Kerempuh


Slični članci: