Kamo ovaj tjedan?

Tjedni pregled
Tjedni pregled

Petak 30.5.

09:00 - 21:00 / Ostala događanja / 49. Floraart / Bundek / Međunarodna vrtna izložba

10:00 / Kazališne predstave / P. Rambert: Moj duh / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

18:30 / Kazališne predstave / Kazalište K. u. K. - Kazalište u knjižnici / Avijonko se ženi / Knjižnice grada Zagreba - Dubrava Public Library, Av. Dubrava 51a

19:00 / Koncerti i glazbena događanja / KvARTura – KvARTovski demo bandovi 2014 / Koncert demo bendova na sportskom igralištu XV. gimnazije, Jordanovac 8

19:30 / Kazališne predstave / B. Greer: Ella i Marilyn / Gradsko kazalište Komedija

19:30 / Kazališne predstave / W. A. Mozart: Ravnatelj kazališta / komična opera / Aplauz teatar, Zvonimirova 67

19:30 / Kazališne predstave / Voltaire / K. Dolenčić: Candide ili optimizam / Gradsko dramsko kazalište Gavella

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Gričevanje: Moraines / Krov garaže Tuškanac

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Fakofbolan + Fast Response + Socijalna služba / KSET

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Svečani koncert Folklornog ansambla Ivan Goran Kovačić / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Zagrebački orkestar mladih / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Glazbena škola Vatroslava Lisinskog / Hrvatski glazbeni zavod / Koncert učenika Škole u povodu 160. godišnjice smrti Vatroslava Lisinskog

20:00 / Kazališne predstave / I. Brešan: Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / W. Shakespeare / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra

20:00 / Kazališne predstave / N. Gojić / V. Hleb: Svratište kod Alberta C. / Teatar ITD

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / Juana Molina + French for Rabbits / Močvara

Subota 31.5. 

09:00 - 21:00 / Ostala događanja / 49. Floraart / Bundek / Međunarodna vrtna izložba

10:00 / Kazališne predstave / P. Rambert: Moj duh / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Polanec

10:00 - 13:00 / Ostala događanja / Park Maksimir / Zagrebu na dar - Razvrstaj i svrstaj - Pokreni se 

11:00 Kazališne predstave / Profesor Baltazar: Put oko svijeta / Kazalište Tvornica lutaka / Scena Grič, Kino Grič, Jurišićeva 6

11:00 - 18:00 / Ostala događanja / Čari Indije / Zoološki vrt

11:00 - 14:00 / Izložbe / Povodom Dana Grada Zagreba slobodan ulaz u Modernu galeriju / Moderna galerija

18:00 / Kazališne predstave / S. Nikčević: Mala sirena sa sretnim završetkom / Zagrebačko kazalište lutaka

19:00 / Koncerti i glazbena događanja / Ansambl Glazbene staze / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Koncert Fantasia - Program: P. I. Čajkovski, I. Končić, C. Saint-Saëns / Mala dvorana

19:30 / Kazališne predstave / B. Greer: Ella i Marilyn / Gradsko kazalište Komedija

19:30 / Kazališne predstave / W. A. Mozart: Ravnatelj kazališta / komična opera / Aplauz teatar, Zvonimirova 67

19:30 / Kazališne predstave / 31. Tjedan suvremenog plesa / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / Gavella i Europlakat Vama... / Gradsko dramsko kazalište Gavella / J. Glowacki: Četvrta sestra

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / 5. Zagreb International Blues Festival: Goran Bare i Majke; Ripoff Raskolnikov & Szabolcs Nagy, Sanjin Banić Bane / SC - Kino, Savska cesta 25

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Gričevanje: PipsChips&VideoClips / Krov garaže Tuškanac

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Lady Singers / Hard Place

20:00 / Ostala događanja / Smjehotres - Stand up komedija / Trg bana J. Jelačića

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Sveučilište u Zagrebu | Festa choralis zagrabiensis / Hrvatski glazbeni zavod / Nastupaju zborovi i vokalni sastavi Vladimir Prelog, Capella juris, Muzička akademija, Lege artis, Concordia discors, Sonus oeconomicus, Ab ovo, Albe Vidaković

20:00 / Kazališne predstave / I. Brešan: Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja / Satiričko kazalište Kerempuh

20:00 / Kazališne predstave / W. Shakespeare / O. Frljić: Hamlet / Zagrebačko kazalište mladih / Dvorana Istra 

20:00 / Kazališne predstave / N. Gojić / M. Novosel: Logično mjesto za susretra / Teatar ITD

21:00 / Koncerti i glazbena događanja / Fakofbolan + Bakterije + Bootstock / AKC Medika

Nedjelja 1.6.

09:00 - 21:00 / Ostala događanja / 49. Floraart / Bundek / Međunarodna vrtna izložba

11:00 / Koncerti i glazbena događanja / Zagrebački mališani / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / - koncert u povodu 35 godina rada

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / SCREEN on the GREEN - kino na otvorenom

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / Screen on the Green / SRC Jarun 

19:30 / Kazališne predstave / 31. Tjedan suvremenog plesa / Hrvatsko narodno kazalište / What the Body Does Not Remember, Ultima Vez, Belgija

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Jazz Lisinski & HGM: Tango & More / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / HGM Jazzorkestar Zagreb featuring Peter Soave, bandoneon i harmonika / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Kristian Keil, klavir / Hrvatski glazbeni zavod / Wagner–Liszt, Liszt, Beethoven

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Condominium / AKC Medika

Ponedjeljak 2.6.

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / SCREEN on the GREEN - kino na otvorenom

19:30 / Kazališne predstave / W. Shakespeare: Na tri kralja ili kako hoćete / drama / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / Gavella i Europlakat Fair / Gradsko dramsko kazalište Gavella / R. Baretić / S. Anočić: Osmi povjerenik

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Neutral Milk Hotel / Tvornica kulture

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Cantus ansambl – 1914.! / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Ivan Josip Skender, dirigent; Ivan Novinc, violina; Jasen Chelfi, violončelo; Srebrenka Poljak, klavir; Martina Gojčeta Silić, mezzosopran; Program: Ch. Ives, A. Webern, I. Stravinski, D. Plamenac / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Večeri Petrice Kerempuha na Opatovini / Koncert: Zapjevajte s nama; nastupa Jadranka Gračanin / U slučaju kiše programi će se održati u Potepuhu, Dolac

Utorak 3.6.

12:00 / Ostala događanja / Besplatan obilazak Botaničkog vrta za građanstvo / Obilazak Botaničkog vrta PMF-a uz stručnu pratnju; polazak s glavnog ulaza u Vrt / Vrijeme održavanja: 45 minuta. Predbilježbe obavezne na: 48-98-060 (kućni 2)

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / SCREEN on the GREEN - kino na otvorenom 

19:30 / Kazališne predstave / H. Ibsen: Nora / drama / Hrvatsko narodno kazalište

20:00 / Kazališne predstave / Planet Art / R. Queneau: Stilske vježbe / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Mala dvorana

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Večeri Petrice Kerempuha na Opatovini / Klapa Nostalgija i Arsen Dedić / Izložba: Nives Missoni / U slučaju kiše programi će se održati u Potepuhu, Dolac

00:00 / Kazališne predstave / B. Smetana: Prodana nevjesta, opera / Hrvatsko narodno kazalište

Srijeda 4.6.

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / SCREEN on the GREEN - kino na otvorenom

19:30 / Kazališne predstave / Gavella i Europlakat Fair / Gradsko dramsko kazalište Gavella / W. Shakespeare: San ivanjske noći

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Dobrotvorni koncert: Mejaši, Gazde, Begini, Latino, Fakini / Dom sportova

20:30 / Kazališne predstave / Master Maroje abridged, a comedy show based on a Croatian classic Dundo Maroje by Marin Držić / Zagreb Eye vidikovac

22:00 / Koncerti i glazbena događanja / RNB Confusion 11th B-Day Party with DJ CLK / Gallery

Četvrtak 5.6.

19:00 - 24:00 / Ostala događanja / SCREEN on the GREEN - kino na otvorenom

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Ivanka Stahuljak, sopran; Javor Valjak, orgulje / Crkva Sv. Križa / Program: J. Pachelbel, G. F. Händel, J. S. Bach, F. Liszt, J. Valjak, G. U. Faure

19:30 / Koncerti i glazbena događanja / Majstorski ciklus: Svečanosti, pustolovine i putovanja / Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog / Simfonijski orkestar HRT-a; Jonathan Tillbrook, dirigent; solisti: Ivana Bilić, marimba; Svet Stojanov, marimba; Program: A. Dvořák, A. Dorman, K. Baranović, O. Respighi

19:30 / Kazališne predstave / A. Pavlović Čehov: Višnjik / drama / Hrvatsko narodno kazalište

19:30 / Kazališne predstave / Gavella i Europlakat Fair / Gradsko dramsko kazalište Gavella / M. Matišić / D. Matanić: Fine mrtve djevojke

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Najveći mali rock festival / Hard Place / DavidiaN, Pištolj na gumene metke, Corto, Samosvjetlo (Zagreb)

20:00 / Koncerti i glazbena događanja / Crushing Caspars + .upset + Pigsty and the Barrel Squad / KSET


Slični članci: