Tjedni pregled kulturnih događanja u Zagrebu

Bolshoi balet
Bolshoi balet

 

Ponedjeljak 25. 3. 2013.

19:30 Gavella: Fine mrtve djevojke

20:00 Sax!: Spontani ponedjeljak: Ljetno kino

20:00 Teatar Exit: Kreket

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Bluz guz kabare

Utorak 26. 3. 2013.

16:00 SC - MM centar: Jazz lab radionica: Vokalna radionica

19:30 HNK: Pigmalion (drama)

19:30 Kazalište Žar ptica: Vesela bajkovnica

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Kerempuh: Ne igraj na Engleze

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Iz Zagreba s ljubavlju tu

20:00 Tvornica kulture: Inkubator

20:00 KSET: Folk punk slušaonica with Lily Rooster & Flannel

21:00 Sax!: Kreativni glazbeni kolektiv: Flavaroom, Sir Funk A Lot, Chops

21:00 Tvornica kulture – Mali pogon: Inkubator: Dandelion Children, EkeBuba, Indigo Red

Srijeda 27. 3. 2013.

12:00 HNK: Svjetski dan kazališta (drama)

19:00 SC - Teatar &TD - polukružna (Crna): No Repression Jam Session

20:00 Teatar Exit: Kauboji

20:00 Komedija: Đerdan

20:00 Kerempuh: Gospođa ministarka

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Adam i ona

20:00 Močvara: The Men

21:00 Sax!: Večer francuske šansone - Soirée de la chanson francophone

21:00 Vintage Industrial Bar: Take Me Out

21:00 AKC Medika - Klub Attack: Videododir + 1/2 + Muzikfantastique dejavu

22:00 Pepermint klub: Pepermint Twist by Tomo & Marek

Četvrtak 28. 3. 2013.

19:30 HNK: Gostioničarka Mirandolina (drama)

20:00 Komedija: Đerdan

20:00 Teatar Exit: Sutra (ni)je novi dan

19:30 Gavella: Nosi nas rijeka

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Glumačka družina Histrioni, Histrionski dom: Ugledni gost

20:00 Sax!: Novi hrvatski jazz: Mario Rašić & Band

20:00 KSET: Robotra + Achromatic Attic

20:30 Pepermint klub: 10. godišnjica Fashion Weeka Zagreb

21:00 Vintage Industrial Bar: Dogma

21:00 Tvornica kulture - Mali pogon: Batakluk 4 - Zvečka with Icarus DJ duo

21:30 AKC Medika - Klub Attack: Morning Glory + Franz Nicolay + Me As Well

Petak 29. 3. 2013.

18:00 HNK: Lohengrin (opera)

19:30 Gavella: Prolazi sve

21:00 Sax!: Svirka: Živa legenda + Bad Name

21:00 KSET: Siddharta

21:00 Vintage Industrial Bar: Rhythm and Blues Resistance

22:00 AKC Medika - Klub Attack: Momento Demento: Fagin's Reject, Vert3x, Kilgore Trout, Si

22:00 Močvara: 8 godina Trip to Zion kolektiva: Egoless live, Zmayo, Leeks, Agregat, Jan Becele, Lindarski

22:00 Pepermint klub: Fresh Funk by Nenin Black

22:00 Gjuro 2: ZbeLeTronov križni put: Đu(Kelle), Sorela, Miss Iconic, MiNa, BO1

23:00 Sirup: Rave'n'Roll: The Advent, Zoky, Teo Harouda, Teo Zver

Subota 30. 3. 2013.

19:00 HNK: Rat i mir (drama)

19:30 Gavella: Crne oči

20:00 Teatar Exit: Ja, tata!

20:00 Kerempuh: Svećenikova djeca

20:00 Velesajam: UES pres. Jeff Mills

21:00 Sax!: Cry Babies + 4vorka

21:00 GK Jabuka: Night of Faith and Devotion

21:00 Vintage Industrial Bar: What's On TV Mama + Muškat Hamburg

22:00 Močvara: Breaking Point: Mario Novak, Adam Draganović, Andreas Noir, Roman Cernjak, Posljednji odmetnik, Royal Assassin

22:00 Green Gold: Playboy with Mari Ferrari

22:00 Pepermint klub: Discobol by Vedran Rako

23:00 Aquarius klub - A1: Soundforms: Retrospect with Tomislav, Val Vashar, Twisted Twins & Plasma Corp.

23:00 Aquarius klub - A2: Funhouse: Easter special - Party do jaja

Nedjelja 31. 3. 2013.

17:00 Cineplexx Centar Kaptol: Balet: Rađanje proljeća

21:00 AKC Medika – Klub Attack: Plavi zečevi: Transmigration, Čudnoređe, Šta ima?

21:00 Green Gold: Koncert grupe Magazin


Slični članci: